Нападник Артем Довбик забив найпізніший гол — на 120-й хвилині 37 секундах. Рекорд тримався з 1984 року — тоді гравець збірної Франції Мішель Платіні забив Португалії на 118-й хвилині й 53 секундах. Розповідаємо, який шлях довелося подолати хлопцеві, аби грати в складі української збірної.

Читайте наші новини:

Видео Улюбленець вболівальників Артем Довбик: як перспективний нападник потрапив у збірну канала НВ

30 июня 2021 г. 16:20:30
00:03:06
Миколенко: Я в команді Коля, а не ВіталікМиколенко: Я в команді Коля, а не ВіталікВсі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Всі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Переможний гол України: реакція коментатора Віктора ВацкоПереможний гол України: реакція коментатора Віктора ВацкоДОВБИК: ПРИВІТАННЯ ВІД ЗІРОК, НЕЗАБУТНІ ЕМОЦІЇ, ПЕРШЕ ТЕНУВАННЯ ПІСЛЯ ТРІУМФУ В ГЛАЗГО | VZBIRNAДОВБИК: ПРИВІТАННЯ ВІД ЗІРОК, НЕЗАБУТНІ ЕМОЦІЇ, ПЕРШЕ ТЕНУВАННЯ ПІСЛЯ ТРІУМФУ В ГЛАЗГО | VZBIRNAДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуЯк поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем ДовбикЯк поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем ДовбикХто такий Артем Довбик? Ми розбирали гру нападника Дніпра-1 перед Євро-2020Хто такий Артем Довбик? Ми розбирали гру нападника Дніпра-1 перед Євро-2020Як Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомЯк Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема Довбика2:1 Як вболівальники спостерігали за матчем і підтримували Збірну України в Києві2:1 Як вболівальники спостерігали за матчем і підтримували Збірну України в КиєвіЄвро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: Артем Довбик розповів, що відчув після забитого голуЄвро-2020: Артем Довбик розповів, що відчув після забитого голуНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниГол Зінченка, "бюстгальтер" Довбика та бійка: топові кадри матчу Швеція — УкраїнаГол Зінченка, "бюстгальтер" Довбика та бійка: топові кадри матчу Швеція — УкраїнаДовбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОДовбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОБатько героя матчу Україна – Швеція Довбика розповів про його дитинствоБатько героя матчу Україна – Швеція Довбика розповів про його дитинствоАРТЕМ ДОВБИК: ХТО ВІН? ТОЙ, ХТО ВИВІВ НАС У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЄВРО-2020АРТЕМ ДОВБИК: ХТО ВІН? ТОЙ, ХТО ВИВІВ НАС У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЄВРО-2020БОМБА! ЗИДАН НОВЫЙ ТРЕНЕР ФРАНЦИИ! САМЫЙ ГРОМКИЙ ТРАНСФЕР ПСЖ | СВЕЖИЕ ТРАНСФЕРНЫЕ СЛУХИ 2021БОМБА! ЗИДАН НОВЫЙ ТРЕНЕР ФРАНЦИИ! САМЫЙ ГРОМКИЙ ТРАНСФЕР ПСЖ | СВЕЖИЕ ТРАНСФЕРНЫЕ СЛУХИ 2021Збірна України у Римі: культ Шевченка, італійський футбол і українські мрії | Трендець на Євро #9Збірна України у Римі: культ Шевченка, італійський футбол і українські мрії | Трендець на Євро #9Реакція збірної на вихід в 1/4 ЄВРО / Хто такий Довбик? Розбір гри Швеція 1:2 Україна / Прямий ефірРеакція збірної на вихід в 1/4 ЄВРО / Хто такий Довбик? Розбір гри Швеція 1:2 Україна / Прямий ефір