Емоції гравців збірної, залаштунки святкування перемоги над Швецією, мемасики з соціальних мереж і коментарі футболістів після матчу!

В студії:

Видео Реакція збірної на вихід в 1/4 ЄВРО / Хто такий Довбик? Розбір гри Швеція 1:2 Україна / Прямий ефір канала ПРОФУТБОЛ Digital

30 июня 2021 г. 14:43:10
01:18:40
Довбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОДовбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОInstagram розривається - Артем Довбик дав інтерв’ю після вирішального голу на Євро-2020Instagram розривається - Артем Довбик дав інтерв’ю після вирішального голу на Євро-2020Україна - Швеція / Діти Шевченка / Російський прапор / Скажені емоції з ГлазгоУкраїна - Швеція / Діти Шевченка / Російський прапор / Скажені емоції з ГлазгоЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуШвеція 1:2 Україна 😍 / МИ ВИЙШЛИ У 1/4! / Включення з Глазго / Емоції перемоги🔥 Прямий ефірШвеція 1:2 Україна 😍 / МИ ВИЙШЛИ У 1/4! / Включення з Глазго / Емоції перемоги🔥 Прямий ефірПЕЛЕ ШОКИРОВАЛ МИР СЛОВАМИ О УКРАИНЕ ПОСЛЕ МАТЧА ШВЕЦИЯ 1-2 УКРАИНА. ЧЕМПИОНАТ ЕВРОВЫ 1/8 ФИНАЛАПЕЛЕ ШОКИРОВАЛ МИР СЛОВАМИ О УКРАИНЕ ПОСЛЕ МАТЧА ШВЕЦИЯ 1-2 УКРАИНА. ЧЕМПИОНАТ ЕВРОВЫ 1/8 ФИНАЛАДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуПовний випуск Профутбол за 4 вересня 2016 рокуПовний випуск Профутбол за 4 вересня 2016 рокуРосіяни «приватизують» українську збірну | Віталій ПортниковРосіяни «приватизують» українську збірну | Віталій Портников"Это все мы": в России заявили о помощи сб. Украины в победе над Швецией. Москва устроила провокацию"Это все мы": в России заявили о помощи сб. Украины в победе над Швецией. Москва устроила провокациюЕксклюзив ТІБЕРІУ ГІОАНЕ з Румунії! / Про КОСМІЧНІ ПРЕМІАЛЬНІ в Динамо / ІНСУЛЬТ на зборах / ЛУЧЕСКУЕксклюзив ТІБЕРІУ ГІОАНЕ з Румунії! / Про КОСМІЧНІ ПРЕМІАЛЬНІ в Динамо / ІНСУЛЬТ на зборах / ЛУЧЕСКУЄвро-2020: Артем Довбик розповів, що відчув після забитого голуЄвро-2020: Артем Довбик розповів, що відчув після забитого голу«Антон Мартинов» - що не так з з українськими книжками?«Антон Мартинов» - що не так з з українськими книжками?Як Росія корумпує західні демократії? | Рада НацбезпекиЯк Росія корумпує західні демократії? | Рада НацбезпекиБЕЗУМНАЯ РЕАКЦИЯ РОНАЛДУ НА ПОБЕДУ СБОРНОЙ УКРАИНЫ НАД ШВЕЦИЕЙ 😱 ШВЕЦИЯ 1:2 УКРАИНАБЕЗУМНАЯ РЕАКЦИЯ РОНАЛДУ НА ПОБЕДУ СБОРНОЙ УКРАИНЫ НАД ШВЕЦИЕЙ 😱 ШВЕЦИЯ 1:2 УКРАИНАЯк донеччани на вільному і окупованому Донбасі вболівали за збірну України?!Як донеччани на вільному і окупованому Донбасі вболівали за збірну України?!Факти ICTV. Спорт 18:45 (30.06.2021)Факти ICTV. Спорт 18:45 (30.06.2021)Історична перемога України! Зінченко on fire, гол Довбика і сюрприз ШевченкаІсторична перемога України! Зінченко on fire, гол Довбика і сюрприз ШевченкаПовний випуск  Профутбол за 20 листопада 2016 рокуПовний випуск Профутбол за 20 листопада 2016 року