Як поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем Довбик

#новини​​ #актуальніподії​​ #свіжіновини​​ #новинионлайн​​ #новиниукраїни​​
Артем Довбик – це сенсація матчу "Євро-2020" між збірними України та Швеції. Саме він зміг в останні хвилини поєдинку таки проштовхнути переможний м’яч у ворота шведів і вперше в історії вивести збірну України в чвертьфінал Чемпіонату Європи з футболу. Напередодні ми ексклюзивно поспілкувалися з дружиною футболіста та дізналися багато цікавого.

Видео Як поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем Довбик канала ТСН

1 июля 2021 г. 13:00:13
00:03:48
"Металіст" (Харків) - "Нефтчі" (Киргизстан) / Пряма трансляція / 10:00"Металіст" (Харків) - "Нефтчі" (Киргизстан) / Пряма трансляція / 10:00Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"ГОЛОВНИЙ БОМБАРДИР УПЛ! Як забиває Артем ДовбикГОЛОВНИЙ БОМБАРДИР УПЛ! Як забиває Артем ДовбикГЕОРГИЙ БУЩАН: чего боится, с кем засыпает и чем жертвует вратарь украинской сборнойГЕОРГИЙ БУЩАН: чего боится, с кем засыпает и чем жертвует вратарь украинской сборной2:1 Як вболівальники спостерігали за матчем і підтримували Збірну України в Києві2:1 Як вболівальники спостерігали за матчем і підтримували Збірну України в Києві🔥 Євро-2020. Хто такий Артем Довбик: зустріч із батьком та тренером героя матчу Україна-Швеція🔥 Євро-2020. Хто такий Артем Довбик: зустріч із батьком та тренером героя матчу Україна-ШвеціяФутболіст Олександр Зінченко освідчився своїй дівчиніФутболіст Олександр Зінченко освідчився своїй дівчиніЯк Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомЯк Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомСелезньов: скандал з Сеньківим, мати на партнера, заруба з Поворознюком, фак фанам "Ворскли"/ YELLOWСелезньов: скандал з Сеньківим, мати на партнера, заруба з Поворознюком, фак фанам "Ворскли"/ YELLOWПереможний гол України: реакція коментатора Віктора ВацкоПереможний гол України: реакція коментатора Віктора ВацкоДОВБИК ЗНОВУ ЗАБИВАЄ ПІСЛЯ ЗБІРНОЇ / Дубль за дві хвилини / 9-й та 10-й гол у чемпіонатіДОВБИК ЗНОВУ ЗАБИВАЄ ПІСЛЯ ЗБІРНОЇ / Дубль за дві хвилини / 9-й та 10-й гол у чемпіонатіЄвро-2020. Збірна України історично пробивається до 1/4 фіналу. Реакція вболівальників у ГлазгоЄвро-2020. Збірна України історично пробивається до 1/4 фіналу. Реакція вболівальників у ГлазгоАртем ДОВБИК. Дубль за ДВІ хвилини. ТОП-гра нападника Дніпра-1 проти ОлександріїАртем ДОВБИК. Дубль за ДВІ хвилини. ТОП-гра нападника Дніпра-1 проти ОлександріїНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаАРТЕМ ДОВБИК: ХТО ВІН? ТОЙ, ХТО ВИВІВ НАС У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЄВРО-2020АРТЕМ ДОВБИК: ХТО ВІН? ТОЙ, ХТО ВИВІВ НАС У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЄВРО-2020Артем Довбик розпочинав футбольну кар'єру у ЧеркасахАртем Довбик розпочинав футбольну кар'єру у ЧеркасахГЕРОЙ року, відмова ДИНАМО, перегляд у ШАХТАРІ, армія КВАРЦЯНОГО, бомбардир ДНІПРА / Довбик. BurBuzzГЕРОЙ року, відмова ДИНАМО, перегляд у ШАХТАРІ, армія КВАРЦЯНОГО, бомбардир ДНІПРА / Довбик. BurBuzzУкраїнець на 40 МІЛЬЙОНІВ: інтерес КОНТЕ, БІЙКА в Аталанті, майбутня ОПЕРАЦІЯ/ МАЛИНОВСЬКИЙ. BurBuzzУкраїнець на 40 МІЛЬЙОНІВ: інтерес КОНТЕ, БІЙКА в Аталанті, майбутня ОПЕРАЦІЯ/ МАЛИНОВСЬКИЙ. BurBuzzНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниКарпаты - Днепр - 1:2. Гол: Артем Довбик (дубль) (64')Карпаты - Днепр - 1:2. Гол: Артем Довбик (дубль) (64')