Гол форварда української збірної Артема Довбика у грі Україна-Швеція ввійшов до історії єврочемпіонатів - як найпізніше забитий переможний м'яч. У шведських воротах його зафіксували на 121 хвилині. Також Артем Довбик став наймолодшим автором голу в історії збірної України на чемпіонатах Європи. Футболіст родом із Черкас. Кореспондентка "5 каналу" Яна Лимаренко зустрілася з батьком та тренером героя матчу.

Віддали належне своїм рятівникам і взяли своє. Соцмережі у захваті після перемоги збірної України в 1/8 Євро. Українські фани діляться світлинами та яскравими коментарями після перегляду матчу зі Швецією. Про екстаз, що відбувався після, Мирослав Солонар розкаже.

Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BBC та серіали. Друзі, ставте лайк або не ставте :) Для нас важлива ваша реакція. Завдяки вам ми розуміємо - чи подобається вам те, що ми робимо. Дякуємо! Підпишіться і натисніть ((🔔)), щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео.

У нас є що подивитись!

🤣 ГУМОРИСТИЧНІ ПРОЄКТИ

#5канал #ТвійУкраїнський

Видео 🔥 Євро-2020. Хто такий Артем Довбик: зустріч із батьком та тренером героя матчу Україна-Швеція канала 5 канал

30 июня 2021 г. 17:52:24
00:07:06
Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"АРТЕМ ДОВБИК: ХТО ВІН? ТОЙ, ХТО ВИВІВ НАС У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЄВРО-2020АРТЕМ ДОВБИК: ХТО ВІН? ТОЙ, ХТО ВИВІВ НАС У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЄВРО-2020Неймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчу5 канал наживо | Твій Український онлайн | Пряма трансляція телевізійного ефіру5 канал наживо | Твій Український онлайн | Пряма трансляція телевізійного ефіруБуковина – Прикарпаття. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / Кубок УкраїниБуковина – Прикарпаття. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / Кубок УкраїниУКРАЇНА - ШВЕЦІЯ: ми в 1/4 чемпіонату Європи! Для кого грає збірна? | Трендець на Євро #8УКРАЇНА - ШВЕЦІЯ: ми в 1/4 чемпіонату Європи! Для кого грає збірна? | Трендець на Євро #8Євро-2020: Артем Довбик розповів, що відчув після забитого голуЄвро-2020: Артем Довбик розповів, що відчув після забитого голуНапад на Порошенка: бездіяльність поліції / ЗЕ-візит до США: коментар Волкера | ЕХО УКРАЇНИНапад на Порошенка: бездіяльність поліції / ЗЕ-візит до США: коментар Волкера | ЕХО УКРАЇНИУКРАЇНА - ПН. МАКЕДОНІЯ: Ярмоленко on Fire! Перша перемога збірної | Трендець на Євро #4УКРАЇНА - ПН. МАКЕДОНІЯ: Ярмоленко on Fire! Перша перемога збірної | Трендець на Євро #4Переможний гол України: реакція коментатора Віктора ВацкоПереможний гол України: реакція коментатора Віктора ВацкоКМ. ДИНАМО Київ - ЛОЗАННА Швейцарія 1:1. УВЕСЬ МАТЧКМ. ДИНАМО Київ - ЛОЗАННА Швейцарія 1:1. УВЕСЬ МАТЧЯк Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомЯк Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаЗеленський в США. Ураган "Іда". Порятунок 7-річного хлопчика | Час новин: підсумки дня -  30.08.21Зеленський в США. Ураган "Іда". Порятунок 7-річного хлопчика | Час новин: підсумки дня - 30.08.21Євро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуКМ. ДИНАМО Київ - ЛЮЦЕРН Швейцарія 3:3. УВЕСЬ МАТЧКМ. ДИНАМО Київ - ЛЮЦЕРН Швейцарія 3:3. УВЕСЬ МАТЧЗбірна України у Римі: культ Шевченка, італійський футбол і українські мрії | Трендець на Євро #9Збірна України у Римі: культ Шевченка, італійський футбол і українські мрії | Трендець на Євро #9Улюбленець вболівальників Артем Довбик: як перспективний нападник потрапив у збірнуУлюбленець вболівальників Артем Довбик: як перспективний нападник потрапив у збірнуЄвро-2020. Збірна України історично пробивається до 1/4 фіналу. Реакція вболівальників у ГлазгоЄвро-2020. Збірна України історично пробивається до 1/4 фіналу. Реакція вболівальників у Глазго