ФК «Нікополь» 1:2 МФК «Металург» | Огляд | Контрольний матч 06.07.2021

Другий спаринг на користь «Металурга»

Запорізькі футболісти продовжують підготовку до сезону Другої ліги

Сьогодні наша команда провела товариський матч проти «Нікополя» у Дніпрі. «Металург» двічі відзначився в першому таймі – голи в активі Ігоря Загоруйка та Володимира Білоцерковця. Після перерви «Нікополь» відіграв один м’яч з пенальті, але до фінального свистка рахунок залишився незмінним – 2:1 на користь підопічних Володимира Микитіна.

Склад «Металурга» у товариському матчі з «Нікополем»:

1 тайм: Котляров (Байда), Воробєй, Остапенко, Басов, Сидоренко, Крапивний, Загальский, Загоруйко, Борисенко, Коваленко, Білоцерковець.

2 тайм: ГНП, ГНП, Остапенко, Піддубний, Чорний, Шалфєєв, Лапко, Ковальський, Борисенко, Могильный, Верхоланцев

Видео ФК «Нікополь» 1:2 МФК «Металург» | Огляд | Контрольний матч 06.07.2021 канала MFC Metalurg

7 июля 2021 г. 17:21:16
00:04:54
В ці хвилини! Вслід за Аваковим – Венедіктова “біла”: швидка відставка. Це переворот – прямо в РадіВ ці хвилини! Вслід за Аваковим – Венедіктова “біла”: швидка відставка. Це переворот – прямо в РадіМФК «Металург» 3:0 ФК «Нікополь»  | Огляд | Друга ліга 2 тур 31.07.2021МФК «Металург» 3:0 ФК «Нікополь» | Огляд | Друга ліга 2 тур 31.07.2021«Металург» (Запоріжжя) - «Нікополь» (Нікополь) / Друга ліга 2 тур / LIVE«Металург» (Запоріжжя) - «Нікополь» (Нікополь) / Друга ліга 2 тур / LIVEКоментар Олександра Поклонського після матчу з МФК Металург 31.07.21Коментар Олександра Поклонського після матчу з МФК Металург 31.07.21Клубний автобус МФК Металург ЗапоріжжяКлубний автобус МФК Металург ЗапоріжжяМФК «Металург» 1:2 ФК «Кремінь» | Огляд | Контрольний матч 17.07.2021МФК «Металург» 1:2 ФК «Кремінь» | Огляд | Контрольний матч 17.07.2021Как случилась Венеция?Как случилась Венеция?Головний тренер ФК «Полісся» Юрій Калітвінцев розповів про плани на тренувальні збори в ТуреччиніГоловний тренер ФК «Полісся» Юрій Калітвінцев розповів про плани на тренувальні збори в ТуреччиніКоментар Володимира Микитіна після матчу з ФК Нікополь 31.07.21Коментар Володимира Микитіна після матчу з ФК Нікополь 31.07.21ФИНАЛ СЕЗОНА. МЕТАЛЛИСТ 1925 - ВПК-АГРО. ВОКРУГ МАТЧА №15!ФИНАЛ СЕЗОНА. МЕТАЛЛИСТ 1925 - ВПК-АГРО. ВОКРУГ МАТЧА №15!Огляд \\\ Кривбас-Таврія 1:2Огляд \\\ Кривбас-Таврія 1:2В Металлист вернётся легенда! Динамо покупает ещё одного форварда! Харьков примет СуперКубок УЕФА?В Металлист вернётся легенда! Динамо покупает ещё одного форварда! Харьков примет СуперКубок УЕФА?КМ.#Дніпро1 — Нікополь 7:2 Сюжет та коментарі матчуКМ.#Дніпро1 — Нікополь 7:2 Сюжет та коментарі матчуМФК «Металург» 6:0 ФК «Інгулець U-19» | Огляд | Контрольний матч 03.07.2021МФК «Металург» 6:0 ФК «Інгулець U-19» | Огляд | Контрольний матч 03.07.2021«Металiст» 2:0 «Вiкторiя» | Огляд | Товариський матч«Металiст» 2:0 «Вiкторiя» | Огляд | Товариський матчВіталій Костишин | тренування ФК "Поділля"Віталій Костишин | тренування ФК "Поділля"Коментар Анатолія Діденко після матчу з МФК Металург (Запоріжжя) 09.04.21Коментар Анатолія Діденко після матчу з МФК Металург (Запоріжжя) 09.04.2125 тур. МФК Металург - МСК Дніпро 2-0. ОГЛЯД МАТЧУ. 04.06.2125 тур. МФК Металург - МСК Дніпро 2-0. ОГЛЯД МАТЧУ. 04.06.216 тур. МФК Металург - ФК Енергія 4-0. ОГЛЯД МАТЧУ. 10.10.206 тур. МФК Металург - ФК Енергія 4-0. ОГЛЯД МАТЧУ. 10.10.2018 тур. МФК Металург - ФК Яруд 2-1. ОГЛЯД МАТЧУ. 19.04.2118 тур. МФК Металург - ФК Яруд 2-1. ОГЛЯД МАТЧУ. 19.04.21