18 тур. МФК Металург - ФК Яруд 2-1. ОГЛЯД МАТЧУ. 19.04.21

«Металург» завдає першої поразки «Яруду» навесні

Запоріжці блискуче провели перший тайм і закріпили перевагу в другому, проте нереалізований пенальті зберігав інтригу у цьому матчі до самого фінального свистка

19.04.2021. Друга ліга. 18 тур. «Славутич-Арена» (Запоріжжя).

МФК «Металург – ФК «Яруд» 2:1 (1:0)

Голи: Сарапій (34), Загальський (52) – Асєєв (73)

Нереалізований пенальті: Сарапій (81)

Вилучення: Саєнко (81)

«Металург»: Котляров, Воробєй, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Чорний 90+1), Шалфєєв, Олійник (Загоруйко 90+3), Сидоров (Сидоров 66), Коваленко (Могильний 88).

Головний тренер: Володимир Микитін

«Яруд»: Карнаух, Таранда, Саєнко, Лисенко, Товстий, Матвєєв, Тишинінов (Асєєв 65), Булгаков (Бібік 83), Моченвінський, Літюк (Левянков 78), Літовченко.

Головний тренер: Олег Краснопьоров

Після нічиєї з «Таврією» на запорізьку команду чекав ще один непростий суперник – міцний середняк чемпіонату «Яруд». Маріупольці в п’яти матчах весняної частини сезону жодного разу не програли і готувалися дати бій мотивованому «Металургу».
У першому таймі не надто вдавалося – запоріжці повністю домінували на футбольному полі, більше загострювали і володіли ініціативою. Усередині тайму це принесло результат. Дмитро Крапивний виконав високу подачу в штрафний майданчик, де Едуард Сарапій головою зумів перенаправити м’яч у сітку – 1:0.

У дебюті другої половини «Металург» одразу міг забивати ще раз. Євгеній Коваленко з кількох метрів пробив вище. Проте стартова активність запоріжців таки призвела до голу. Ігор Загальський вистрілив під поперечку, не залишивши шансів Олегу Карнауху – 2:0.
Ближче до 70-ї хвилини «Яруд» зумів заволодіти ініціативою. Підопічні Олега Краснопьорова використали один з нечисленних своїх моментів. Микита Асєєв, який вийшов на заміну, переграв Ярослава Котлярова ударом у дальній кут – 2:1. «Металург» повинен був вбивати інтригу на 81-й хвилині. Гра рукою у своєму штрафному Данила Саєнка коштувала захиснику вилучення (друга жовта), а команді – пенальті. Однак кращий бомбардир чемпіонату Едуард Сарапій не зумів переграти «з точки» Олега Карнауха – прекрасний сейв кіпера.

Гості намагалися врятуватися від поразки, проте реальних шансів у них не було. «Металург» втримав перемогу і повернув собі друге місце в турнірній таблиці, але «Кривбас» має ще гру в запасі. Наступний тур підопічні Володимира Микитіна проведуть на виїзді 24 квітня в Новій Каховці. Гра проти «Енергії» розпочнеться о 16:00.

Видео 18 тур. МФК Металург - ФК Яруд 2-1. ОГЛЯД МАТЧУ. 19.04.21 канала MFC Metalurg