25 тур. МФК Металург - МСК Дніпро 2-0. ОГЛЯД МАТЧУ. 04.06.21

Впевнена перемога «Металурга» в заключному домашньому матчі сезону
Ще в першому таймі запорізькі футболісти забили двічі, не залишивши жодних шансів черкаському «Дніпру»
4.06.2021. Друга ліга. 25 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – МСК «Дніпро» 2:0 (2:0)
Голи: Сидоров (12), Басов (22)
«Металург»: Котляров, Шалфєєв, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Чорний 79), Загоруйко (Страдс 60), Борисенко (Верхоланцев 85), Сидоров (Олійник 71), Коваленко (Могильний 77)
Головний тренер: Володимир Микитін
«Дніпро»: Самойленко, Шурубура, Барський, Онищенко, Вініченко, Сулейман, Авер’янов, Янаков, Мартян, Дувняк (Орел 45), Сахнюк (Савісько)
Головний тренер: Ігор Столовицький
Вилучення: Онищенко (43, друге попередженння)
Цей матч був останнім для «Металурга» у цьому сезоні на домашньому стадіоні, що слугувало найкращою мотивацією для перемоги. Ще один фактор – це третє місце, яке команда могла гарантувати вже сьогодні за тур до завершення чемпіонату.
З таким настроєм «Металург» і розпочав матч. Дуже швидко господарям вдалося домогтися бажаного – на 12-ій хвилині Олексій Сидоров елегантно п’ятою переправив м’яч в сітку, а ще через десять хвилин запоріжці використали стандарт. Після подачі Ігоря Загальського ударну позицію знайшов Сергій Басов, який вистрілив низом – без шансів для голкіпера «Дніпра» Кирила Самойленка.
Вилучення Євгенія Онищенка на 43-ій хвилині, здавалося, зовсім прибере інтригу в грі. Проте варто віддати належне «Дніпру», який в дебюті другої половини створив кілька небезпечних моментів. Ярослав Котляров у тих епізодах надійно відіграв у воротах.
«Металург» мав доводити рахунок до розгромного ще в першому таймі, але в більшості підопічні Володимира Микитіна в підсумку так і не забили. Перемога «Металурга» 2:0 закріпила команду на третьому місці. Заключний матч сезону запоріжці проведуть 11 червня на виїзді проти одеської «Реал Фарми».

Видео 25 тур. МФК Металург - МСК Дніпро 2-0. ОГЛЯД МАТЧУ. 04.06.21 канала MFC Metalurg

4 июня 2021 г. 23:32:05
00:05:13
«Метал» 2:0 «Металург». Друга ліга. 10 тур. Огляд матчу«Метал» 2:0 «Металург». Друга ліга. 10 тур. Огляд матчуФК «Нікополь» 1:2 МФК «Металург» | Огляд | Контрольний матч 06.07.2021ФК «Нікополь» 1:2 МФК «Металург» | Огляд | Контрольний матч 06.07.2021Маріуполь – Інгулець. Огляд матчу / Гольова феєріяМаріуполь – Інгулець. Огляд матчу / Гольова феєріяШахтар — Олександрія. Огляд матчу / Червона Мораєса і несподіваний результатШахтар — Олександрія. Огляд матчу / Червона Мораєса і несподіваний результатВидео для тренеров №74: "Удары навыкат" (+МЕРЯЕМ БУТСЫ С НЕОБЫЧАЙНО-ОГРОМНЫМИ ШИПАМИ)Видео для тренеров №74: "Удары навыкат" (+МЕРЯЕМ БУТСЫ С НЕОБЫЧАЙНО-ОГРОМНЫМИ ШИПАМИ)«Метал» 3:0 «Кривбас» | Огляд | 24 тур. Друга лiга«Метал» 3:0 «Кривбас» | Огляд | 24 тур. Друга лiгаМинай — СК Дніпро-1. Огляд матчу / ЗАРУБА в Ужгороді: п'ять голів, три пенальті та вилученняМинай — СК Дніпро-1. Огляд матчу / ЗАРУБА в Ужгороді: п'ять голів, три пенальті та вилученняЗоря – Динамо 0:2. Детальний оглядЗоря – Динамо 0:2. Детальний огляд«Металург» (Запоріжжя) - «Дніпро» (Черкаси) / Друга ліга / 25 тур / LIVE«Металург» (Запоріжжя) - «Дніпро» (Черкаси) / Друга ліга / 25 тур / LIVE«Металург» 1:2 «Метал» | Огляд | 23 тур. Друга лiга«Металург» 1:2 «Метал» | Огляд | 23 тур. Друга лiгаФК «Вовчанськ» 1:1 МФК «Металург» | Огляд | Друга ліга 1 тур 25.07.2021ФК «Вовчанськ» 1:1 МФК «Металург» | Огляд | Друга ліга 1 тур 25.07.2021Агробізнес – Шахтар. Огляд матчу / СЕНСАЦІЯАгробізнес – Шахтар. Огляд матчу / СЕНСАЦІЯМоменти матчу \\\ МСК Дніпро-Кривбас 1:3Моменти матчу \\\ МСК Дніпро-Кривбас 1:3МФК «Металург» 1:2 ФК «Кремінь» | Огляд | Контрольний матч 17.07.2021МФК «Металург» 1:2 ФК «Кремінь» | Огляд | Контрольний матч 17.07.2021LIVE / 16 тур. Друга ліга. МФК Металург - МФК Миколаїв - 2LIVE / 16 тур. Друга ліга. МФК Металург - МФК Миколаїв - 2Кривбас-МСК Дніпро | LIVE | 15:20Кривбас-МСК Дніпро | LIVE | 15:20Львів — Минай. Огляд матчу / Курйозний автоголЛьвів — Минай. Огляд матчу / Курйозний автоголМЕТАЛЛИСТ💛💙 МЫ ВЕРНУЛИСЬ! Как это было | 4KМЕТАЛЛИСТ💛💙 МЫ ВЕРНУЛИСЬ! Как это было | 4KОлександрія — Шахтар. Огляд матчу / Сенсаційна поразка – історична перемогаОлександрія — Шахтар. Огляд матчу / Сенсаційна поразка – історична перемогаLIVE / 23 тур. Друга ліга. МФК Металург (Запоріжжя) - ФК Метал (Харків)LIVE / 23 тур. Друга ліга. МФК Металург (Запоріжжя) - ФК Метал (Харків)