LOKOMOTIVA vs RIJEKA 2:1 (20.kolo, HT Prva liga 19/20)

Nogometaši Lokomotive pobjedom su otvorili drugi dio sezone. U Zagrebu je Lokomotiva, u ogledu 20. kola HT Prve lige, svladala Rijeku 2:1.

Igrač utakmice bio je Lirim Kastrati, strijelac oba gola. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Kastrati je prvi put zatresao suparničku mrežu, dok je u 71. minuti drugi put poentirao na sličan način. Brza akcija domaćina okrunjena je preciznim udarcem Kastratija.

Bila je to od početka vrlo otvorena utakmica u kojoj su i jedni i drugi napadali tijekom prvih 45 minuta. Propuštale su se brojne prilike, no na kraju je onaj ključni korak napravila Lokomotiva koja je u nastavku ipak bila konkretnija i bolja.

Tek u samoj završnici Rijeka je smanjila golom Raspopovića i to nakon pogreške domaće obrane.

HT Prva liga, 20. kolo: Lokomotiva - Rijeka 2:1 (Kastrati 45.+1, 71./Raspopović 86.)

Видео LOKOMOTIVA vs RIJEKA 2:1 (20.kolo, HT Prva liga 19/20) канала Hrvatska Nogometna Televizija