GORICA vs SLAVEN BELUPO 2:0 (18.kolo, HT Prva liga 19/20)

Nogometaši Gorice pobijedili su u domaćem susretu 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige. S 2:0 bili su bolji od Slaven Belupa.

Uzvratili su time Velikogoričani ovom suparniku za ovotjedni Kup poraz. Podsjetimo da je Slaven Belupo, na istom ovom stadionu, slavio 2:1 i time se plasirao u polufinale Kupa.

Slaven Belupo je u prvenstvenom ogledu napravio veliki korak unatrag već u desetoj minuti kada je crveni karton dobio Bruno Goda. Domaćin je igrača više materijalizirao već u prvom poluvremenu kada je zabio oba gola. Prvi je strijelac bio Poljak Zwolinski u 18. minuti, dok je u 34. strijelac za 2:0 bio Lovrić.

U 53. minuti isključen je i domaći igrač Ndiaye (drugi žuti karton), a do kraja je Gorica sačuvala vodstvo i ostala u borbi za gornje pozicije na ljestvici. Slaven Belupo je nakon četiri utakmice bez poraza (i primljenog pogotka) prekinuo tu lijepu seriju ligaških rezultata.

HT Prva liga, 18. kolo: Gorica - Slaven Belupo 2:0 (Zwolinski 18., Lovrić 34.)

Видео GORICA vs SLAVEN BELUPO 2:0 (18.kolo, HT Prva liga 19/20) канала Hrvatska Nogometna Televizija