GORICA vs HAJDUK 3:1 (32.kolo, HT Prva liga 19/20)

Nakon Rijeke na Rujevici u prošlom kolu, nogometaši Gorice ostvarili su novu pobjedu protiv velikog rivala. U 32. kolu HT Prve lige Gorica je s 3:1 svladala Hajduk.

Gorica je krenula silovito te su gosti od prve minute opasno živjeli. Agresivnost i odlučnost Gorica je naplatila već u 19. minuti kada se u gužvi najbolje snašao Hamad i zabio za 1:0.

Domaća momčad je nastavila napadati i nizati prilike, a do novog pogotka je stigla u 44. minuti kada je nakon kornera obrana Hajduka zaboravila na strijelca Suka. No, vrlo brzo su i Velikogoričani poklanjali svog suparnika, a Jakoliš je u idućem napadu postigao svoj prvi gol za Hajduk i smanjio na 1:2.

No, odmah početkom nastavka Gorica je vratila dva gola prednosti. Ndiaye je u 53. minuti pogodio za 3:1 i trasirao put prema tri boda. Do kraja je Gorica čuvala veliku prednost, dok je Hajduk bio nemoćan i pritom napravio novi korak unatrag po pitanju borbe za drugo mjesto.

HT Prva liga, 32. kolo: Gorica - Hajduk 3:1 (Hamad 19., Suk 44., Ndiaye 53./Jakoliš 45.)

Видео GORICA vs HAJDUK 3:1 (32.kolo, HT Prva liga 19/20) канала Hrvatska Nogometna Televizija