Євро-2020: нашу збірну під час матчу в Італії підтримає українська діаспора

#новини​​ #актуальніподії​​ #свіжіновини​​ #тсн #новинионлайн​​ ​​ #новинисвіту #Євро2020
Випуск ТСН.14:00 за 2 липня 2021 року

Видео Євро-2020: нашу збірну під час матчу в Італії підтримає українська діаспора канала ТСН

2 июля 2021 г. 16:46:28
00:01:38
Новини України: у якому стані перебуває Артем БєсєдінНовини України: у якому стані перебуває Артем БєсєдінДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуЄвро-2020: під час завтрашнього поєдинку нашу збірну підтримає українська діаспора в ІталіїЄвро-2020: під час завтрашнього поєдинку нашу збірну підтримає українська діаспора в ІталіїУкраїна - Англія: 0:4. Про доленосний поєдинок та підтримку українських фанатівУкраїна - Англія: 0:4. Про доленосний поєдинок та підтримку українських фанатівВсі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Всі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Як шведи сприйняли поразку — блогерка Анна Бірман на прямому зв'язкуЯк шведи сприйняли поразку — блогерка Анна Бірман на прямому зв'язкуНовини світу: українська збірна прибула до РимаНовини світу: українська збірна прибула до РимаВболівальники готуються зустрічати збірну України з "Євро-2020" / включення з аеропорту "Бориспіль"Вболівальники готуються зустрічати збірну України з "Євро-2020" / включення з аеропорту "Бориспіль"Євро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуЄвро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: ексклюзивне інтерв'ю з Артемом ДовбикомЄвро-2020: ексклюзивне інтерв'ю з Артемом ДовбикомЗБІРНА У РИМІ | ВБОЛІВАЛЬНИКИ ЗУСТРІЧАЮТЬ КОМАНДУ | ДОВБИК - ЛУЧШИЙ | VZBIRNAЗБІРНА У РИМІ | ВБОЛІВАЛЬНИКИ ЗУСТРІЧАЮТЬ КОМАНДУ | ДОВБИК - ЛУЧШИЙ | VZBIRNAШвеція - Україна 1:2 | Як вболівали в Києві 🇺🇦Швеція - Україна 1:2 | Як вболівали в Києві 🇺🇦Юлія Тимошенко і Юрій Рибчинський на #Україна24 // ЧАС ГОЛОВАНОВА – 5 липняЮлія Тимошенко і Юрій Рибчинський на #Україна24 // ЧАС ГОЛОВАНОВА – 5 липняЄвро-2020: українська діаспора в Італії вболіватиме за нашу збірну під час завтрашнього поєдинкуЄвро-2020: українська діаспора в Італії вболіватиме за нашу збірну під час завтрашнього поєдинкуЄвро-2020. Збірна України історично пробивається до 1/4 фіналу. Реакція вболівальників у ГлазгоЄвро-2020. Збірна України історично пробивається до 1/4 фіналу. Реакція вболівальників у ГлазгоУкраїни проти Англії: скільки матчів зіграли і чи перемагала наша збірнаУкраїни проти Англії: скільки матчів зіграли і чи перемагала наша збірнаЯк у Києві підтримували збірну України на Євро-2020Як у Києві підтримували збірну України на Євро-2020Євро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу і забила рекордний гол на останніх секундахЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу і забила рекордний гол на останніх секундах"Євро-2020". Україна – Англія. Настрої вболівальників перед матчем / включення з Риму та Києва"Євро-2020". Україна – Англія. Настрої вболівальників перед матчем / включення з Риму та Києва