Євро-2020: ексклюзивне інтерв'ю з Артемом Довбиком

#новини​​ #актуальніподії​​ #свіжіновини​​ #тсн #новинионлайн​​ #новиниукраїни​​
Випуск ТСН.19:30 за 30 червня 2021 року

Видео Євро-2020: ексклюзивне інтерв'ю з Артемом Довбиком канала ТСН

30 июня 2021 г. 22:04:56
00:04:04
Новини України та світу | Випуск ТСН.14:00 за 26 липня 2021 рокуНовини України та світу | Випуск ТСН.14:00 за 26 липня 2021 рокуДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуДружина Артема Довбика розповіла, якими були перші словами чоловіка після матчуХто такий Артем Довбик? Ми розбирали гру нападника Дніпра-1 перед Євро-2020Хто такий Артем Довбик? Ми розбирали гру нападника Дніпра-1 перед Євро-2020Як зараз себе почуває Артем Бєсєдін і чи визначили точний діагноз – лікар Володимир ПавленкоЯк зараз себе почуває Артем Бєсєдін і чи визначили точний діагноз – лікар Володимир ПавленкоНовини України: чому після забитого гола футболістам заборонено знімати футболкиНовини України: чому після забитого гола футболістам заборонено знімати футболкиЯк поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем ДовбикЯк поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем ДовбикЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірнуЄвро-2020: Україна вперше потрапила у чверть фіналу – як наші вболівали за збірну2:1 Україна-Швеція! Емоції шкалять: перший гол + перемога! 🇺🇦2:1 Україна-Швеція! Емоції шкалять: перший гол + перемога! 🇺🇦Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: як українці вболівали за нашу збірну під час матчу "Україна-Швеція"Євро-2020: посол Швеції прокоментував перемогу суперників словами "Слава Україні! Героям слава!"Євро-2020: посол Швеції прокоментував перемогу суперників словами "Слава Україні! Героям слава!"Як Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомЯк Артем Довбик став чемпіоном Данії: відверте інтерв'ю з футболістомНовини світу: посол Швеції в Україні пожартував у соцмережі над українською збірноюНовини світу: посол Швеції в Україні пожартував у соцмережі над українською збірноюДовбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОДовбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаНовини України: в чому полягає секрет успіху Артема ДовбикаЯк поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем ДовбикЯк поводить себе в сімейних стосунках футболіст Артем ДовбикНовини тижня: контрабандний детектив. Хто контролює кордон України?Новини тижня: контрабандний детектив. Хто контролює кордон України?Американський есмінець біля кримських берегів: чому навчання Sea Breeze дратують КремльАмериканський есмінець біля кримських берегів: чому навчання Sea Breeze дратують КремльВолодимир Зеленський: інтерв'ю для VIP з Наталією МосейчукВолодимир Зеленський: інтерв'ю для VIP з Наталією МосейчукЄвро-2020: як українці по всьому світу вболівали і переймались грою нашої збірноїЄвро-2020: як українці по всьому світу вболівали і переймались грою нашої збірноїНовини світу: закордонні посли привітали Україну з перемогою у матчі "Євро-2020"Новини світу: закордонні посли привітали Україну з перемогою у матчі "Євро-2020"