Фантастичний успіх: збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

29 червня збірна України провела історичний матч на Чемпіонаті Європи, підопічні Андрія Шевченка в 1/8 фіналу обіграли команду Швеції з рахунком 2:1
#новини​​ #актуальніподії​​ #свіжіновини​​ #тсн #новинионлайн​​ #новиниукраїни​​ #новинисвіту #євро-2020

Видео Фантастичний успіх: збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020 канала ТСН

30 июня 2021 г. 3:30:52
00:01:26
Неймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНовини України: футбольна збірна вперше в історії пробилась до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиНовини України: футбольна збірна вперше в історії пробилась до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиІсторична перемога! Україна обіграла Швецію 2:1 та виходить до 1/4 фіналу Євро-2020Історична перемога! Україна обіграла Швецію 2:1 та виходить до 1/4 фіналу Євро-2020Новини України: В Житомирській області рятують підлітка, якого вдарило струмом на залізничному мостуНовини України: В Житомирській області рятують підлітка, якого вдарило струмом на залізничному мостуЗбірна України вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020Збірна України вийшла в 1/8 фіналу Євро-20202:1 Україна-Швеція! Емоції шкалять: перший гол + перемога! 🇺🇦2:1 Україна-Швеція! Емоції шкалять: перший гол + перемога! 🇺🇦Євро-2020: як за поєдинком України проти Швеції стежили уболівальники в КиєвіЄвро-2020: як за поєдинком України проти Швеції стежили уболівальники в КиєвіНовини України: в Умані стерилізований собака вигодовує трьох кошенятНовини України: в Умані стерилізований собака вигодовує трьох кошенятБудемо шукати слабкі місця шведів - прес-секретар збірної України І Посеред тижняБудемо шукати слабкі місця шведів - прес-секретар збірної України І Посеред тижняМОМЕНТ ПЕРЕМОГИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ФАН ЗОНАМОМЕНТ ПЕРЕМОГИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ФАН ЗОНАТРАВЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 7ТРАВЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 7ХМАРА відповів, чи образився на «дєда мопєда» від АрахаміїХМАРА відповів, чи образився на «дєда мопєда» від АрахаміїНовини України: досі не знайдено 39-річного чоловіка, який зник у воді на ПрикарпаттіНовини України: досі не знайдено 39-річного чоловіка, який зник у воді на ПрикарпаттіЗбірна України вперше в історії вийшла до плейоф Чемпіонату ЄвропиЗбірна України вперше в історії вийшла до плейоф Чемпіонату ЄвропиШЕВЧЕНКО КРАСИВО ОТВЕТИЛ РОНАЛДУ ПОСЛЕ МАТЧА ШВЕЦИЯ 1-2 УКРАИНА. ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ 2020ШЕВЧЕНКО КРАСИВО ОТВЕТИЛ РОНАЛДУ ПОСЛЕ МАТЧА ШВЕЦИЯ 1-2 УКРАИНА. ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ 2020ТРАВЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 2ТРАВЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 2Чи зможе Україна обіграти Швецію? Євро 2020Чи зможе Україна обіграти Швецію? Євро 2020Україна в 1/8 фіналу Євро-2020 зіграє проти ШвеціїУкраїна в 1/8 фіналу Євро-2020 зіграє проти ШвеціїЗеленський запустив флешмоб на підтримку збірної УкраїниЗеленський запустив флешмоб на підтримку збірної УкраїниЕЩЁ НЕ ПОЗДНО ПОСЕЯТЬ В ИЮЛЕЕЩЁ НЕ ПОЗДНО ПОСЕЯТЬ В ИЮЛЕ