Євро-2020: як за поєдинком України проти Швеції стежили уболівальники в Києві

#новини​​ #актуальніподії​​ #свіжіновини​​ #тсн #новинионлайн​​ #новиниукраїни​​
Випуск ТСН.Ранок за 30 червня 2021 року

Видео Євро-2020: як за поєдинком України проти Швеції стежили уболівальники в Києві канала ТСН

30 июня 2021 г. 10:09:52
00:03:21
Неймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНовини України: футбольна збірна вперше в історії пробилась до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиНовини України: футбольна збірна вперше в історії пробилась до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиEuro 2020: Ukraine fans celebrate Euro 2020 goal in Kiev | AFPEuro 2020: Ukraine fans celebrate Euro 2020 goal in Kiev | AFPНовини України: в Умані стерилізований собака вигодовує трьох кошенятНовини України: в Умані стерилізований собака вигодовує трьох кошенятВсі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Всі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Історична перемога! Україна обіграла Швецію 2:1 та виходить до 1/4 фіналу Євро-2020Історична перемога! Україна обіграла Швецію 2:1 та виходить до 1/4 фіналу Євро-2020ЩОДЕННИКИ ЄВРО | ДЕНЬ 19ЩОДЕННИКИ ЄВРО | ДЕНЬ 19Фантастичний успіх: збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020Фантастичний успіх: збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020Новини України: у Києві 16-річному хлопцю зробили унікальну операцію зі вживленням кістокНовини України: у Києві 16-річному хлопцю зробили унікальну операцію зі вживленням кістокНовини тижня: чому зросли ціни на житло в УкраїніНовини тижня: чому зросли ціни на житло в УкраїніУкраїна - Франція 2:0 (15.11.2013) весь матч.канал "россия"Україна - Франція 2:0 (15.11.2013) весь матч.канал "россия"Євро-2020: Швеція-Україна. Настрої вболівальників і ситуація на стадіоні у Глазго  / включенняЄвро-2020: Швеція-Україна. Настрої вболівальників і ситуація на стадіоні у Глазго / включенняЧЕРВЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 1ЧЕРВЕНЬ 2021. Щоденники збірної. День 1Мер Львова Андрій Садовий показав свій будинок та поділився правилами виховання дітейМер Львова Андрій Садовий показав свій будинок та поділився правилами виховання дітейДО СЛІЗ! В американському кафе музикант почав грати українську музику!ДО СЛІЗ! В американському кафе музикант почав грати українську музику!ШЕВЧЕНКО ЖОРСТКО ВІДПОВІВ РОСІЇ / УКРАЇНА ВИЙДЕ З ГРУПИ?ШЕВЧЕНКО ЖОРСТКО ВІДПОВІВ РОСІЇ / УКРАЇНА ВИЙДЕ З ГРУПИ?Новини світу: в одному з притулків Польщі відкрили "вікно життя" для кошенят і цуциківНовини світу: в одному з притулків Польщі відкрили "вікно життя" для кошенят і цуциківЩОДЕННИКИ ЄВРО | ДЕНЬ 1ЩОДЕННИКИ ЄВРО | ДЕНЬ 1МОМЕНТ ПЕРЕМОГИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ФАН ЗОНАМОМЕНТ ПЕРЕМОГИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ФАН ЗОНАЗбірна України вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020Збірна України вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020