W ostatnim starciu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock podejmowała na swoim stadionie Radomiaka. Piłkarze Dariusza Banasika stanęli przed szansą wygrania drugiego meczu w sezonie. Tym samym beniaminek miałby na koncie siedem punktów, tyle samo co Pogoń, Jagiellonia i Lech, lider Ekstraklasy. W zupełnie innej sytuacji znajdowali się zawodnicy Macieja Bartoszka, którzy w tym sezonie nie zdobyli jeszcze bramki.

Bardziej aktywni pod bramką przeciwnika byli gospodarze. W 6. minucie celnym strzałem z rzutu wolnego postraszył Dominik Furman. W 18. minucie nafciarze przejęli piłkę przed polem karnym Radomiaka. Do piłki dopadł Marko Kolar, który uderzał na raty, najpierw jego strzał zblokowali obrońcy, ale drugie uderzenie okazało się już skuteczne. Kilka minut później mocnym uderzeniem popisał się Mateusz Szwoch, ale piłka tylko przeszła obok słupka. Minutę później pomocnik gospodarzy próbował znowu znaleźć drogę do bramki, ale tym razem jego próbę zablokowali obrońcy. W drugiej połowie Nafciarze próbowali powiększyć przewagę. Swoje okazje mieli m.in. Warchoł i Sekulski, ale strzały okazały za słabe, by pokonać bramkarza gości. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

________________________________

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.
▪ Wszystkie skróty sezonu 2021/22
▪ Mecze na żywo za granicą

Видео PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W SEZONIE | Wisła P. - Radomiak | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. Kolejka канала Ekstraklasa

9 августа 2021 г. 23:15:59
00:04:27
MIEDZIOWI ZE ZWYCIĘSTWEM | Zagłębie - Pogoń | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 4. KolejkaMIEDZIOWI ZE ZWYCIĘSTWEM | Zagłębie - Pogoń | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 4. KolejkaOKAZAŁE ZWYCIĘSTWO | Górnik Ł. - Warta | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaOKAZAŁE ZWYCIĘSTWO | Górnik Ł. - Warta | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaPIERWSZY KOMPLET PUNKTÓW | Stal - Wisła K. | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 4. KolejkaPIERWSZY KOMPLET PUNKTÓW | Stal - Wisła K. | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 4. KolejkaPISZCZEK WRÓCIŁ DO DOMU! Kulisy debiutu Łukasza Piszczka w 3. LidzePISZCZEK WRÓCIŁ DO DOMU! Kulisy debiutu Łukasza Piszczka w 3. LidzePRIKRYL PRZESĄDZIŁ | Jagiellonia - Bruk-Bet Termalica | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaPRIKRYL PRZESĄDZIŁ | Jagiellonia - Bruk-Bet Termalica | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaDEBIUT PODOLSKIEGO! | Górnik Z. - Lech | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaDEBIUT PODOLSKIEGO! | Górnik Z. - Lech | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaTOP MOMENTY 3. kolejki | Ekstraklasa | 2021/22 [Komentarz]TOP MOMENTY 3. kolejki | Ekstraklasa | 2021/22 [Komentarz]Kulisy | Wisła Płock - Radomiak Radom | 3. kolejka PKO BP Ekstraklasy 2021/2022Kulisy | Wisła Płock - Radomiak Radom | 3. kolejka PKO BP Ekstraklasy 2021/2022WYGRANA PO 36 LATACH! | Radomiak - Legia | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaWYGRANA PO 36 LATACH! | Radomiak - Legia | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaRYKOSZET ZA 3 PUNKTY! | Pogoń - Piast | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaRYKOSZET ZA 3 PUNKTY! | Pogoń - Piast | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaEMOCJE DO OSTATNICH MINUT | Cracovia – Śląsk | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaEMOCJE DO OSTATNICH MINUT | Cracovia – Śląsk | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. Kolejka(1/2) Lechia Gdańsk - Wisła Kraków | CAŁY MECZ | Ekstraklasa Sezon 2019/20 kolejka 2(1/2) Lechia Gdańsk - Wisła Kraków | CAŁY MECZ | Ekstraklasa Sezon 2019/20 kolejka 2WSG Tirol - LASK Linz 1:1 | Saison 2021/22 | Runde 3 | HighlightsWSG Tirol - LASK Linz 1:1 | Saison 2021/22 | Runde 3 | HighlightsHighlights | Resumo: Gil Vicente 3-0 Boavista (Liga 21/22 #1)Highlights | Resumo: Gil Vicente 3-0 Boavista (Liga 21/22 #1)DERBY MAŁOPOLSKI | Bruk-Bet Termalica - Wisła K  | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaDERBY MAŁOPOLSKI | Bruk-Bet Termalica - Wisła K | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 2. KolejkaEFEKTOWNE TRAFIENIE JIMENEZA! | Górnik Z. - Stal | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaEFEKTOWNE TRAFIENIE JIMENEZA! | Górnik Z. - Stal | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaCUDOWNY GOL MARCINA CEBULI! | Wisła K. - Raków | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3  KolejkaCUDOWNY GOL MARCINA CEBULI! | Wisła K. - Raków | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3 Kolejka[하나원큐 K리그2] R24 안양 vs 부산 하이라이트 | Anyang vs Busan Highlights (21.08.07)[하나원큐 K리그2] R24 안양 vs 부산 하이라이트 | Anyang vs Busan Highlights (21.08.07)TOP MOMENTY 1. kolejki | Ekstraklasa | 2021/22 [Komentarz]TOP MOMENTY 1. kolejki | Ekstraklasa | 2021/22 [Komentarz]PEWNE ZWYCIĘSTWO | Lech - Cracovia | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. KolejkaPEWNE ZWYCIĘSTWO | Lech - Cracovia | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 3. Kolejka