Реакція Тухеля та Тен Хага після матчу Баварія 4:3 Манчестер Юнайтед

У поєдинку 1-го туру Ліги чемпіонів було забито 7 голів – «Баварія» переграла «Ман Юнайтед» з рахунком 4:3.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому таймі у мюнхенської команди відзначилися Лерой Сане та Серж Гнабрі (2:0). МЮ скоротив відставання в рахунку завдяки голу Хойлунда відразу після перерви, але вже за кілька хвилин Гаррі Кейн реалізував пенальті (3:1).

Три м'ячі було забито наприкінці матчу. На 88-й хвилині у манкуніанців відзначився Каземіро (4:1). Потім на 90+2 хвилині забив супернику Матіс Тель (4:2), МЮ провів ще один гол на 90+5 хвилині, коли дубль оформив Каземіро, але на результат гри не вплинуло.

Баварія очолила групу A з трьома очками, оскільки в іншому матчі Галатасарай та Копенгаген розійшлися миром (2:2).

#баварія #мю #лч

Видео Реакція Тухеля та Тен Хага після матчу Баварія 4:3 Манчестер Юнайтед канала Sport.ua

21 сентября 2023 г. 13:35:35
00:02:57
Тухель та Кейн про матч Баварія - Манчестер ЮнайтедТухель та Кейн про матч Баварія - Манчестер ЮнайтедЗінченко про Мудрика, найкращого гравця Арсенала і багато іншогоЗінченко про Мудрика, найкращого гравця Арсенала і багато іншогоСлова Реброва після матчу Україна 1:1 АнгліяСлова Реброва після матчу Україна 1:1 АнгліяПочеттіно про Мудрика та літнє трансферне вікно у ЧелсіПочеттіно про Мудрика та літнє трансферне вікно у ЧелсіУсик запалює на відкритому тренуванні 🔥Усик запалює на відкритому тренуванні 🔥Гвардіола ВИСМІЯВ трансфери Челсі 😀Гвардіола ВИСМІЯВ трансфери Челсі 😀Клопп висловився про трансфери клубів із Саудівської АравіїКлопп висловився про трансфери клубів із Саудівської АравіїДоказ, що Ерлінг Холанд людина 😃Доказ, що Ерлінг Холанд людина 😃Реакція Гвардіоли на перемогу в ЛЧ | Манчестер Сіті 1:0 ІнтерРеакція Гвардіоли на перемогу в ЛЧ | Манчестер Сіті 1:0 ІнтерРоналду кличе топ-футболістів до Саудівської АравіїРоналду кличе топ-футболістів до Саудівської АравіїСлова Моуріньо перед фіналом Ліги Європи | Севілья - РомаСлова Моуріньо перед фіналом Ліги Європи | Севілья - РомаЛемпард потролив Почеттіно та розсмішив журналістів 😂Лемпард потролив Почеттіно та розсмішив журналістів 😂«‎Не очікував, що буду НАСТІЛЬКИ класним» 😎«‎Не очікував, що буду НАСТІЛЬКИ класним» 😎«‎Ми випили весь АЛКОГОЛЬ у Манчестері»‎ 😁«‎Ми випили весь АЛКОГОЛЬ у Манчестері»‎ 😁Реакція Гвардіоли на вихід у фінал ЛЧ | Манчестер Сіті 4:0 Реал МадридРеакція Гвардіоли на вихід у фінал ЛЧ | Манчестер Сіті 4:0 Реал МадридРеакція Анчелотті на розгром від Сіті та виліт із ЛЧРеакція Анчелотті на розгром від Сіті та виліт із ЛЧАнчелотті про Холанда перед матчем Реал Мадрид - Манчестер СітіАнчелотті про Холанда перед матчем Реал Мадрид - Манчестер СітіСКАЖЕНЕ святкування фанів Наполі першого за 33 роки СкудеттоСКАЖЕНЕ святкування фанів Наполі першого за 33 роки Скудетто«Холанд поб’є всі рекорди» 😎 Гвардіола про результати Ерлінга«Холанд поб’є всі рекорди» 😎 Гвардіола про результати ЕрлінгаРеакція Гвардіоли та Артети на результат матчу Манчестер Сіті 4:1 АрсеналРеакція Гвардіоли та Артети на результат матчу Манчестер Сіті 4:1 Арсенал