Слова Реброва після матчу Україна 1:1 Англія

У матчі п’ятого туру відбіркового циклу на чемпіонат Європи-2024 збірна України у Вроцлаві зіграла внічию з командою Англії.

У першому таймі команди обмінялися голами. У складі української збірної відзначився Олександр Зінченко, а перед самою перервою англійці відповіли голом Кайла Вокера. Після перерви рахунок на табло не змінився.

Україна із сімома очками посідає друге місце у групі С. Команда Сергія Реброва на чотири очки випереджає Італію, але у Скуадри Адзурри дві гри в запасі. Збірна Англії вперше втратила очки у відборі на Євро-2024

У наступному матчі відбірного циклу збірна України зіграє на виїзді проти Італії 12 вересня. Англія цього ж дня зіграє товариський поєдинок проти Шотландії.

#ребров #україна #збірна

Видео Слова Реброва після матчу Україна 1:1 Англія канала Sport.ua

10 сентября 2023 г. 15:21:57
00:00:58
Тест на уважність 😉Тест на уважність 😉Реакція Анчелотті на неймовірний матч Наполі 2:3 Реал МадридРеакція Анчелотті на неймовірний матч Наполі 2:3 Реал МадридРеакція Почеттіно на перший гол Мудрика за Челсі в АПЛ ⚽Реакція Почеттіно на перший гол Мудрика за Челсі в АПЛ ⚽НАЙКРАЩІ футбольні меми #1НАЙКРАЩІ футбольні меми #1Реакція Мудрика на рейтинг в EA FC24Реакція Мудрика на рейтинг в EA FC24Юрген Клопп про грандів АПЛ без єврокубків та матч Тоттенгем - ЛіверпульЮрген Клопп про грандів АПЛ без єврокубків та матч Тоттенгем - ЛіверпульСлова Сергія Реброва перед матчем Україна - АнгліяСлова Сергія Реброва перед матчем Україна - АнгліяУсик запалює на відкритому тренуванні 🔥Усик запалює на відкритому тренуванні 🔥Зінченко про Гвардіолу та Артету, виступи за Сіті, менталітет Арсеналу | Велике інтерв'ю, частина 1Зінченко про Гвардіолу та Артету, виступи за Сіті, менталітет Арсеналу | Велике інтерв'ю, частина 1Реакція Ротаня на перемогу в матчі Франція 1:3 УкраїнаРеакція Ротаня на перемогу в матчі Франція 1:3 УкраїнаДоказ, що Ерлінг Холанд людина 😃Доказ, що Ерлінг Холанд людина 😃Реакція Гвардіоли на перемогу в ЛЧ | Манчестер Сіті 1:0 ІнтерРеакція Гвардіоли на перемогу в ЛЧ | Манчестер Сіті 1:0 ІнтерРоналду кличе топ-футболістів до Саудівської АравіїРоналду кличе топ-футболістів до Саудівської АравіїСлова Моуріньо перед фіналом Ліги Європи | Севілья - РомаСлова Моуріньо перед фіналом Ліги Європи | Севілья - РомаЛемпард потролив Почеттіно та розсмішив журналістів 😂Лемпард потролив Почеттіно та розсмішив журналістів 😂«‎Ми випили весь АЛКОГОЛЬ у Манчестері»‎ 😁«‎Ми випили весь АЛКОГОЛЬ у Манчестері»‎ 😁Реакція Гвардіоли на вихід у фінал ЛЧ | Манчестер Сіті 4:0 Реал МадридРеакція Гвардіоли на вихід у фінал ЛЧ | Манчестер Сіті 4:0 Реал МадридРеакція Анчелотті на розгром від Сіті та виліт із ЛЧРеакція Анчелотті на розгром від Сіті та виліт із ЛЧАнчелотті про Холанда перед матчем Реал Мадрид - Манчестер СітіАнчелотті про Холанда перед матчем Реал Мадрид - Манчестер СітіСлова Гвардіоли перед матчем Реал Мадрид - Манчестер СітіСлова Гвардіоли перед матчем Реал Мадрид - Манчестер Сіті