Олександрія - Шахтар | Онлайн матчу | Аудіо

Олександрія Шахтар онлайн-трансляція матчу чемпіонату України буде на нашому YouTube-каналі в аудіо форматі. Початок стріму у суботу, 11 грудня, о 13:55 за київським часом.

Альтернативний коментар або звук для тих, хто не зможе переглянути поєдинок.

Олександрія стала першою командою чемпіонату України, яка перемогла Шахтар за часів Роберто де Дзербі, тому щонайменше у італійського наставника налаштування на цю гру має бути особливим. Додає важливості цій зустрічі й битва за лідерство між "гірниками" та "динамовцями" в УПЛ, адже той гранд українського футболу, який виграє із більш впевненим рахунком у останньому матчі календарного року, піде на перерву в лізі в якості зимового чемпіона. Чи втримають донеччани лідерство в чемпіонаті за додатковими показниками? Дізнаємося разом у нашому стрімі!

Коментатор матчу - Тарас Вархоляк
Режисер трансляції - Олександр Риженко

#футбол #стрім #олександрія #шахтардонецьк #упл

Видео Олександрія - Шахтар | Онлайн матчу | Аудіо канала Подкасты UA-Футбол

11 декабря 2021 г. 19:06:25
01:54:15
Динамо – Зоря 1:1. Детальний огляд матчуДинамо – Зоря 1:1. Детальний огляд матчуЧорноморець – Металіст 1925. Огляд матчу / Розкішний гол КравченкаЧорноморець – Металіст 1925. Огляд матчу / Розкішний гол КравченкаОлександрія – Шахтар. Огляд матчу / Фантастичне повернення МораесаОлександрія – Шахтар. Огляд матчу / Фантастичне повернення МораесаЛьвів – Ворскла. Огляд матчу / Мирова перед зимовою перервоюЛьвів – Ворскла. Огляд матчу / Мирова перед зимовою перервоюАталанта – Рома. АУДИО онлайн трансляция матча 18-го тура Серии ААталанта – Рома. АУДИО онлайн трансляция матча 18-го тура Серии АОлександрія – Шахтар. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / FAN TALKОлександрія – Шахтар. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / FAN TALKКолос — Минай. Огляд матчу / Камбек на останніх хвилинахКолос — Минай. Огляд матчу / Камбек на останніх хвилинахПРОФУТБОЛ Digital. Перший матч Шевченка / Дніпро-1 - Олександрія / Динамо і Шахтар перед єврокубкамиПРОФУТБОЛ Digital. Перший матч Шевченка / Дніпро-1 - Олександрія / Динамо і Шахтар перед єврокубкамиІнгулець – Десна. Огляд матчу / Перервалася безвиграшна серіяІнгулець – Десна. Огляд матчу / Перервалася безвиграшна серіяПРОФУТБОЛ Digital. Динамо - Зоря, розбір і коментарі супергри /Прощання Марлоса / Гроші за ЄврокубкиПРОФУТБОЛ Digital. Динамо - Зоря, розбір і коментарі супергри /Прощання Марлоса / Гроші за ЄврокубкиОлександрія – Шахтар. "Гірники" хочуть реваншу. СтудіяОлександрія – Шахтар. "Гірники" хочуть реваншу. СтудіяПрощання Аллах’яра, емоції Луческу і Скрипника / ЕКСКЛЮЗИВНІ КАДРИ / ДИНАМО буксує проти ЗОРІПрощання Аллах’яра, емоції Луческу і Скрипника / ЕКСКЛЮЗИВНІ КАДРИ / ДИНАМО буксує проти ЗОРІЧорноморець – Металіст 1925. Реванш за перше коло? Студія після матчуЧорноморець – Металіст 1925. Реванш за перше коло? Студія після матчуДніпро-1 – Шахтар. Повний матчДніпро-1 – Шахтар. Повний матчВерес – Рух. Огляд матчу / Бойова нічияВерес – Рух. Огляд матчу / Бойова нічияДинамо – Зоря: центральний матч туру. Селезньов проти Колоса. СтудіяДинамо – Зоря: центральний матч туру. Селезньов проти Колоса. СтудіяЧемпіонат юнацьких команд. 18-й тур. ФК "Олександрія" -  ФК "Шахтар".Чемпіонат юнацьких команд. 18-й тур. ФК "Олександрія" - ФК "Шахтар".Зоря - Буде-Глімт. Футбол онлайн. Ліга Конференцій. 09 12 2021. АудіотрансляціяЗоря - Буде-Глімт. Футбол онлайн. Ліга Конференцій. 09 12 2021. АудіотрансляціяПремії за ШАХТАР, фіаско в ДИНАМО, парі з СЕЛЕЗНЬОВИМ, ХАБАРІ у футболі / Гладкий. Ексклюзив BurBuzzПремії за ШАХТАР, фіаско в ДИНАМО, парі з СЕЛЕЗНЬОВИМ, ХАБАРІ у футболі / Гладкий. Ексклюзив BurBuzz🔴 LIVE! Шахтер – Александрия. Прямая трансляция перед матчем в Киеве (07.08.2021)🔴 LIVE! Шахтер – Александрия. Прямая трансляция перед матчем в Киеве (07.08.2021)