Чорноморець – Металіст 1925. Огляд матчу / Розкішний гол Кравченка

Parimatch. Заряджені перемагати!

У матчі 18-го туру чемпіонату України Чорноморець обіграв Металіст 1925. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

#ЧорноморецьМеталіст1925 #ТелеканалФутбол #УПЛ

✅ Канали Футбол 1/2/3 в соціальних мережах:

Ми в Instagram:

✅ Youtube-канали мережі:

Видео Чорноморець – Металіст 1925. Огляд матчу / Розкішний гол Кравченка канала Канали Футбол 1,2,3

12 декабря 2021 г. 19:53:57
00:07:15
Динамо – Зоря. Короткий оглядДинамо – Зоря. Короткий оглядДинамо – Зоря 1:1. Детальний огляд матчуДинамо – Зоря 1:1. Детальний огляд матчуМаріуполь – Дніпро-1. Огляд матчу / Нищівна поразкаМаріуполь – Дніпро-1. Огляд матчу / Нищівна поразка⚽️ Все голы Марлоса за Шахтер | Супергол пяткой Шальке и шедевры с Динамо⚽️ Все голы Марлоса за Шахтер | Супергол пяткой Шальке и шедевры с Динамо"Магистраль". 1 серия"Магистраль". 1 серияУжгород – Металіст. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАУжгород – Металіст. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАОлександрія – Шахтар. Огляд матчу / Фантастичне повернення МораесаОлександрія – Шахтар. Огляд матчу / Фантастичне повернення МораесаТРАНСФЕР МАРЛОСА В ДИНАМО КИЇВ | ЛУЧЕСКУ КРИТИКУЄ СУДДІВ УПЛТРАНСФЕР МАРЛОСА В ДИНАМО КИЇВ | ЛУЧЕСКУ КРИТИКУЄ СУДДІВ УПЛЛьвів – Ворскла. Огляд матчу / Мирова перед зимовою перервоюЛьвів – Ворскла. Огляд матчу / Мирова перед зимовою перервоюКолос — Минай. Огляд матчу / Камбек на останніх хвилинахКолос — Минай. Огляд матчу / Камбек на останніх хвилинахІнгулець – Десна. Огляд матчу / Перервалася безвиграшна серіяІнгулець – Десна. Огляд матчу / Перервалася безвиграшна серіяПРОФУТБОЛ Digital. Динамо - Зоря, розбір і коментарі супергри /Прощання Марлоса / Гроші за ЄврокубкиПРОФУТБОЛ Digital. Динамо - Зоря, розбір і коментарі супергри /Прощання Марлоса / Гроші за ЄврокубкиВерес – Рух. Огляд матчу / Бойова нічияВерес – Рух. Огляд матчу / Бойова нічияПереложить 2 спички, чтобы получить 4 квадрата | IQ maestro #4Переложить 2 спички, чтобы получить 4 квадрата | IQ maestro #4Десна — Маріуполь. Огляд матчу / ГОЛЬОВА ФЕЄРІЯДесна — Маріуполь. Огляд матчу / ГОЛЬОВА ФЕЄРІЯДинамо – Зоря. ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Зоря. ПОВНИЙ МАТЧСтадион Металлист. Последние новости!#харьков#стадионметаллист#футбол#матчиСтадион Металлист. Последние новости!#харьков#стадионметаллист#футбол#матчиПообщались с игроками #МЕТАЛЛИСТА. #ТАЙСОН вернётся в Украину?Пообщались с игроками #МЕТАЛЛИСТА. #ТАЙСОН вернётся в Украину?Срочный обзор с Ридваном. Рынок в Огне. Инсайдеры фиксируют прибыль. Лира Обвалилась. ФранцСрочный обзор с Ридваном. Рынок в Огне. Инсайдеры фиксируют прибыль. Лира Обвалилась. ФранцКубок Украины 1 16 финала Шахтер Динамо весь матчКубок Украины 1 16 финала Шахтер Динамо весь матч