Видео Dorin Goian, tricolorul care a dat frisoane Olandei. ”Dacă era VAR golul se anula” канала Prima Sport

30 июня 2024 г. 20:53:42
00:10:04
Fotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiŞi acum se mai mişcă bara. Şut bombă la poarta lui DinamoŞi acum se mai mişcă bara. Şut bombă la poarta lui DinamoGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământCostel Pantilimon a analizat portarii României de la ultimele turnee finale. ”E un echilibru enorm”Costel Pantilimon a analizat portarii României de la ultimele turnee finale. ”E un echilibru enorm”FCSB a câștigat meciul de verificare cu Almere. Miculescu a impresionatFCSB a câștigat meciul de verificare cu Almere. Miculescu a impresionatPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaMarius Măldărășanu, susținere totală pentru Edi Iordănescu. ”Ar trebui să facă eforturi mari”Marius Măldărășanu, susținere totală pentru Edi Iordănescu. ”Ar trebui să facă eforturi mari”Marele van der Vaart, dialog de colecție. Jucătorul cheie cu România. ”Să fie într-o formă bună”Marele van der Vaart, dialog de colecție. Jucătorul cheie cu România. ”Să fie într-o formă bună””Nu văd ca o revanşă”. Răzvan Marin cunoaşte bine fotbalul olandez”Nu văd ca o revanşă”. Răzvan Marin cunoaşte bine fotbalul olandezMititelu suspină după Compagno: "I-am cerut 1,5 milioane lui Becali sperând că nu-l mai vrea"Mititelu suspină după Compagno: "I-am cerut 1,5 milioane lui Becali sperând că nu-l mai vrea"GOOOL FCSB. Sorescu, BOMBĂ în poarta lui Straton. Primul gol al fostului dinamovistGOOOL FCSB. Sorescu, BOMBĂ în poarta lui Straton. Primul gol al fostului dinamovistGol sau intervenţie perfectă? Farul, încă o ocazie IMENSĂ la ClujGol sau intervenţie perfectă? Farul, încă o ocazie IMENSĂ la ClujEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieCoșmar pentru Panțîru! Fundașul FCSB, la a treia operațieCoșmar pentru Panțîru! Fundașul FCSB, la a treia operațieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaSUUPER GOOOL FCSB. Edjouma, foarfecă în poarta PetroluluiSUUPER GOOOL FCSB. Edjouma, foarfecă în poarta Petrolului⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la MioveniFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuGOL Chindia. A fost offside?. Meciul cu Botoşani a început la 12:30GOL Chindia. A fost offside?. Meciul cu Botoşani a început la 12:30