Coșmar pentru Panțîru! Fundașul FCSB, la a treia operație

Видео Coșmar pentru Panțîru! Fundașul FCSB, la a treia operație канала Prima Sport

17 марта 2022 г. 21:10:31
00:00:32
Fotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământCostel Pantilimon a analizat portarii României de la ultimele turnee finale. ”E un echilibru enorm”Costel Pantilimon a analizat portarii României de la ultimele turnee finale. ”E un echilibru enorm”Minusul din echipa națională a României. ”Mi s-a părut vulnerabil. I-a fost greu”Minusul din echipa națională a României. ”Mi s-a părut vulnerabil. I-a fost greu”FCSB a câștigat meciul de verificare cu Almere. Miculescu a impresionatFCSB a câștigat meciul de verificare cu Almere. Miculescu a impresionatPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaMarius Măldărășanu, susținere totală pentru Edi Iordănescu. ”Ar trebui să facă eforturi mari”Marius Măldărășanu, susținere totală pentru Edi Iordănescu. ”Ar trebui să facă eforturi mari”Ceremonie solemnă la Cupa României la Oină. Trofeul înmânat de Alteța Sa Regală, Principele RaduCeremonie solemnă la Cupa României la Oină. Trofeul înmânat de Alteța Sa Regală, Principele RaduDorin Goian, tricolorul care a dat frisoane Olandei. ”Dacă era VAR golul se anula”Dorin Goian, tricolorul care a dat frisoane Olandei. ”Dacă era VAR golul se anula”Germania - Danemarca 2-0. Detaliul remarcat de MM Stoica. ”A fost omul meciului”Germania - Danemarca 2-0. Detaliul remarcat de MM Stoica. ”A fost omul meciului”Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮EUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - Craiova⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a doua⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a douaFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuEdi Iordănescu scrie istorie! ”Mulțumim românilor din toate colțurile lumii”Edi Iordănescu scrie istorie! ”Mulțumim românilor din toate colțurile lumii”Cristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăCristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăREZUMAT: CFR Cluj - FCSB 0-1.Tavi Popescu a relansat campionatulREZUMAT: CFR Cluj - FCSB 0-1.Tavi Popescu a relansat campionatulImagini DRAMATICE la Arad. Un jucător de 17 ani S-A PRĂBUŞIT pe teren. Ambulanţa a intervenitImagini DRAMATICE la Arad. Un jucător de 17 ani S-A PRĂBUŞIT pe teren. Ambulanţa a intervenit