Bucurie oltenească. Jucătorii Craiovei au sărbătorit câştigarea Cupei

Видео Bucurie oltenească. Jucătorii Craiovei au sărbătorit câştigarea Cupei канала Prima Sport

23 мая 2021 г. 2:33:08
00:01:01
Fotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiŞi acum se mai mişcă bara. Şut bombă la poarta lui DinamoŞi acum se mai mişcă bara. Şut bombă la poarta lui DinamoGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din Ucraina1 punct desparte România de 8-imile EURO 2024!1 punct desparte România de 8-imile EURO 2024!Andrei Burcă, trup şi suflet pentru echipa naţională. ”Să ne dăm viaţa pe teren!”Andrei Burcă, trup şi suflet pentru echipa naţională. ”Să ne dăm viaţa pe teren!””Suntem în faţa unui moment istoric”. Selecţionerul a prefaţat duelul decisiv cu Slovacia”Suntem în faţa unui moment istoric”. Selecţionerul a prefaţat duelul decisiv cu SlovaciaAdrian Porumboiu: ”Burleanu are putere la FIFA și UEFA, România nu mai e ciupită cu arbitraje”Adrian Porumboiu: ”Burleanu are putere la FIFA și UEFA, România nu mai e ciupită cu arbitraje”Mititelu suspină după Compagno: "I-am cerut 1,5 milioane lui Becali sperând că nu-l mai vrea"Mititelu suspină după Compagno: "I-am cerut 1,5 milioane lui Becali sperând că nu-l mai vrea"GOOOL FCSB. Sorescu, BOMBĂ în poarta lui Straton. Primul gol al fostului dinamovistGOOOL FCSB. Sorescu, BOMBĂ în poarta lui Straton. Primul gol al fostului dinamovistGol sau intervenţie perfectă? Farul, încă o ocazie IMENSĂ la ClujGol sau intervenţie perfectă? Farul, încă o ocazie IMENSĂ la ClujEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieCoșmar pentru Panțîru! Fundașul FCSB, la a treia operațieCoșmar pentru Panțîru! Fundașul FCSB, la a treia operațieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaSUUPER GOOOL FCSB. Edjouma, foarfecă în poarta PetroluluiSUUPER GOOOL FCSB. Edjouma, foarfecă în poarta Petrolului⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la MioveniFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuGOL Chindia. A fost offside?. Meciul cu Botoşani a început la 12:30GOL Chindia. A fost offside?. Meciul cu Botoşani a început la 12:30Edi Iordănescu scrie istorie! ”Mulțumim românilor din toate colțurile lumii”Edi Iordănescu scrie istorie! ”Mulțumim românilor din toate colțurile lumii”Cristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberăCristiano RECORD Ronaldooo! CR7 face dubla în 12 min. Penalty și reușită superbă din lovitură liberă