RIJEKA vs DINAMO 0:5 (15.kolo, HT Prva liga 19/20)

Nogometaši Dinama doslovno su razbili Rijeku na Rujevici te su slavili u derbi dvoboju 15. kola HT Prve lige s 5:0!

Fantastično je Dinamo odigrao prvo poluvrijeme, pogotovo uvodnih 20-ak minuta kada je postigao četiri gola. Sve je otvorio uporni Ivanušec koji je u 14. minuti načeo Rijeku. Dva je gola postigao Mislav Oršić, a fenomenalna je bila akcija za drugi gol kojeg je postigao Stojanović.

Dva je dupla pasa pritom obavio Stojanović. Prvi s Olmom pa potom s Petkovićem koji mu je petom poslao loptu u prostor, a Stojanović je rutinski prebacio Prskala.

Mogao je Dinamo zabiti još golova u prvom dijelu, Moro i Petković pogađali su okvir vrata.

U nastavku je Dinamo stao na loptu, "tek" je Oršić postigao gol za svoj hat-trick. Imala je i Rijeka prilike, ali su one ostale u sjeni sjajne Dinamove partije.

Dinamo je opet pobjegao Hajduku na četiri boda prednosti, a bila je ovo premijerna pobjeda Bjeličinog Dinama na Rujevici.

HT Prva liga, 15. kolo: Rijeka - Dinamo 0:5 (Ivanušec 14., Oršić 18., 26., 70., Stojanović 20.)

Видео RIJEKA vs DINAMO 0:5 (15.kolo, HT Prva liga 19/20) канала Hrvatska Nogometna Televizija