HAJDUK vs SLAVEN BELUPO 2:2 (3.kolo, HT Prva liga 20/21)

Hajduk više nije stopostotan u novoj sezoni HT Prve lige. U dvoboju trećeg kola Slaven Belupo je uzeo bod na Poljudu odigravši 2:2.

U uvodnom dijelu susreta Hajduk je imao nekoliko odličnih prilika, no prvo se zatresla domaća mreža. Dosuđen je jedanaesterac za goste, trener Slaven Belupa Stipić je ubacio Krstanovića u igru, a ovaj je zabio 101. prvenstveni gol u karijeri za 1:0 gostiju.

Hajduk je uspio okrenuti rezultat. Pojačanje Diamantakos je u debiju zabio za 1:1 u 51. minuti, dok je Gyurcso u 65. bio strijelac za 2:1 Hajduka.

No, time dramatičan tijek događaja nije prekinut. Već u 71. minuti je Bačelić-Grgić izjednačio, a do kraja su obje momčadi imale sjajne šanse za pobjedu koje su ostale neiskorištene. Pet minuta prije kraja Jairo je dobio drugi žuti, isključujući karton čime su šanse Hajduka za pobjedu naglo opale.

HT Prva liga, 3. kolo: Hajduk - Slaven Belupo 2:2 (Diamantakos 51., Gyurcso 65./Krstanović 38.-11m, Bačelić-Grgić 71.)

Видео HAJDUK vs SLAVEN BELUPO 2:2 (3.kolo, HT Prva liga 20/21) канала Hrvatska Nogometna Televizija