VARAŽDIN vs ŠIBENIK 1:3 (11.kolo, HT Prva liga 20/21)

HT Prva liga: Tri gola Jurića za slavlje Šibenika kod Varaždina

U prvom susretu 11. kola HT Prve lige nogometaši Šibenika su osvojili sva tri boda kod Varaždina pobjedom 3:1.

Šibenik je tako upisao treću pobjedu u zadnje četiri utakmice. Pobjegao je od posljednjeg na ljestvici Varaždina na šest bodova i uz više odigranih utakmica u odnosu na ostale skočio je sve do četvrtog mjesta.

Igrač utakmice bio je odlični Deni Jurić koji je već u osmoj minuti sjajno pogodio volej iz okreta za 1:0. U 26. je povećao na 2:0, a u 57. minuti je odlično potegnuo s 25 metara i pogodio u bliži kut za 3:0.

Unatoč svemu tome mogao je Varaždin izvući i više iz ove utakmice od novog, šestog poraza u nizu. No, Đurasek je pogodio okvir vrata s pola metra udaljenosti, još su se promašivale prilike s domaće strane (Petković je također pogodio okvir vrata), a tek je Benko u 70. minuti postigao počasni pogodak.

HT Prva liga, 11. kolo: Varaždin - Šibenik 1:3 (Benko 70. / Jurić 8., 26., 57.)

Видео VARAŽDIN vs ŠIBENIK 1:3 (11.kolo, HT Prva liga 20/21) канала Hrvatska Nogometna Televizija