Бій двох команд, що претендують на срібло. Десна проти Зорі. Рябоконь проти Скрипника. Дивіться НАЖИВО із коментарем Максима Опанасюка.

Приєднуйтеся до наших соц.мереж і читайте новини першими:

Видео Десна - Зоря. Повний матч канала Football Hub

7 марта 2020 г. 19:38:27
02:03:23
Десна – Зоря. ПОВНИЙ МАТЧДесна – Зоря. ПОВНИЙ МАТЧКолос — Десна. Огляд матчу. 0:2. 30.05.2020Колос — Десна. Огляд матчу. 0:2. 30.05.2020ТМ. Десна 4:0 Черкащина. Голи матчуТМ. Десна 4:0 Черкащина. Голи матчуШахтёр  — Десна . Лучшие моменты. 2-й таймШахтёр — Десна . Лучшие моменты. 2-й таймДесна – Ворскла - 2:0. Гол: Филиппов (79')Десна – Ворскла - 2:0. Гол: Филиппов (79')ЧТО ТВОРИЛ РОНАЛДИНЬО В ЛУЧШИЕ ГОДЫ! ВОЛШЕБНИК ФУТБОЛА!ЧТО ТВОРИЛ РОНАЛДИНЬО В ЛУЧШИЕ ГОДЫ! ВОЛШЕБНИК ФУТБОЛА!Колос - Десна - Відео голу Фаворов, 64 хвилина дивитися онлайнКолос - Десна - Відео голу Фаворов, 64 хвилина дивитися онлайнГолы под музыку Фк Десна !! топ голыГолы под музыку Фк Десна !! топ голыОлімпік — Десна. Огляд матчу. 1:2. 04.03.2020Олімпік — Десна. Огляд матчу. 1:2. 04.03.2020Десна - Александрия - 2:0. Обзор матчаДесна - Александрия - 2:0. Обзор матчаШахтар - Динамо: матч був зупинений через прояви расизму фанатів київської командиШахтар - Динамо: матч був зупинений через прояви расизму фанатів київської командиДесна – Заря - 1:0. Гол: Филиппов (37')Десна – Заря - 1:0. Гол: Филиппов (37')Динамо – Брюгге. Матч-відповідь кваліфікації до ЛЧДинамо – Брюгге. Матч-відповідь кваліфікації до ЛЧДесна — Зоря — 1:0. Відео-аналіз матчуДесна — Зоря — 1:0. Відео-аналіз матчуЗоря – Динамо. ПОВНИЙ МАТЧЗоря – Динамо. ПОВНИЙ МАТЧЗоря – Шахтар. Повний матчЗоря – Шахтар. Повний матч“Десна - це як сім’я”: британський фанат “Десни” відвідав уже понад 40 стадіонів України“Десна - це як сім’я”: британський фанат “Десни” відвідав уже понад 40 стадіонів УкраїниЗоря - Динамо. Повний матчЗоря - Динамо. Повний матчЛіга Європи. Інтер – Шахтар. СКОРОФУТБОЛ. СтудіяЛіга Європи. Інтер – Шахтар. СКОРОФУТБОЛ. Студія