26 мая 2020 г. 16:55:11
00:01:27
Огляд матчу Десна - Зірка та перші емоції від історичної перемоги!Огляд матчу Десна - Зірка та перші емоції від історичної перемоги!Я Ледь Не Вмер! Пульс 190🔥 Тренування З Командою УПЛ / ФК «Десна»Я Ледь Не Вмер! Пульс 190🔥 Тренування З Командою УПЛ / ФК «Десна»ТМ. Оболонь-Бровар 1:4 Десна. Голи матчуТМ. Оболонь-Бровар 1:4 Десна. Голи матчуОПФК "Черкащина" - ФК "Металіст 1925". Огляд матчуОПФК "Черкащина" - ФК "Металіст 1925". Огляд матчуВідеомоменти матчу "Минай" - "Черкащина" (11 тур Першої ліги України)Відеомоменти матчу "Минай" - "Черкащина" (11 тур Першої ліги України)"Черкащина" - "Металіст 1925" - 1:4"Черкащина" - "Металіст 1925" - 1:4ГОЛЫ ПОД МУЗЫКУ ФК ДЕСНА ПОСЛЕ 10 ТУРОВ!!!ГОЛЫ ПОД МУЗЫКУ ФК ДЕСНА ПОСЛЕ 10 ТУРОВ!!!Шахтар - Десна. Огляд матчу. 3:2. 06.06.2020Шахтар - Десна. Огляд матчу. 3:2. 06.06.2020Тренування «Карпат» напередодні гри проти «Маріуполя»Тренування «Карпат» напередодні гри проти «Маріуполя»Десна - Шахтар - 0:1. Відео-аналіз матчуДесна - Шахтар - 0:1. Відео-аналіз матчуСвято футболу у БахмачіСвято футболу у Бахмачі"Металіст 1925" - "Черкащина". LIVE"Металіст 1925" - "Черкащина". LIVEСК "ДНІПРО-1" U-21 - ФК "ДЕСНА"  U-21. Огляд матчуСК "ДНІПРО-1" U-21 - ФК "ДЕСНА" U-21. Огляд матчуКолос - Десна - Відео голу Фаворов, 64 хвилина дивитися онлайнКолос - Десна - Відео голу Фаворов, 64 хвилина дивитися онлайнСвято футболу в ТалалаївціСвято футболу в ТалалаївціФК Десна нарешті здобув право на місце у вищому дивізіоніФК Десна нарешті здобув право на місце у вищому дивізіоніОгляд матчу Десна 5:0 ГеліосОгляд матчу Десна 5:0 ГеліосКарпати - Десна 2:6. Детальний огляд матчуКарпати - Десна 2:6. Детальний огляд матчуДесна Чернигов : Итоги первой части сезона 2019/2020. Заслуженная сенсация УПЛ | Вокруг да ОколоДесна Чернигов : Итоги первой части сезона 2019/2020. Заслуженная сенсация УПЛ | Вокруг да ОколоОПФК "Черкащина" - ФК "Оболонь Бровар" 1:2 Огляд матчуОПФК "Черкащина" - ФК "Оболонь Бровар" 1:2 Огляд матчу