19. helyről a 3. helyre – a 6 órás Endurance verseny első 20 perce

„Szaladós” LeMans-i rajt, izgalmas előzések, és az eddigi legjobb köridőm: 2:00
Ilyen volt belülről az első 20 perc a Pannónia-ringen rendezett 6 órás Endurance versenyen

Motor: BMW S1000RR M Sport, teljesen gyári állapotban, széria áttétellel, széria kipufogóval. Két módosítás van rajta: egy magasabb plexi és egy Brembo RCS19 felső munkahenger.
Gumik: Dunlop slick-ek

Az első körben óvatosabb voltam, mert a gumik kicsit visszahűltek a rajtprocedúra alatt, utána viszont inkább sprint verseny volt számomra az első 20 perc.
Végül az 5-ik helyen végeztünk, a magyar csapatok között pedig a 3-ik helyet csíptük meg.

Hatalmas gratuláció a csapatunk többi tagjának:
Dobi Ferinek (Ducati Panigale V4S)
Kiss Daninak (Suzuki GSX-R600)
Szücs Gábornak (Yamaha R1)
és persze Dobi Angi "csapatfőnökünknek" a folyamatos készenlétért és a gyors transponder cserékért! :)
Ha érdekel a pályamotorozás, de még nem jártál versenypályán, feltétlenül nézd meg a "10+1 leghasznosabb tipp az első nyíltnapodhoz" című videót, itt:

---------------------KÖZÖSSÉGI MÉDIA---------------------

#motorosjogi #palyamotorozas #trackday

Видео 19. helyről a 3. helyre – a 6 órás Endurance verseny első 20 perce канала Lövey Ádám / a Motoros jógi /