УПЛ. ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк 1:2. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯ

Дивіться НАЖИВО центральний матч 3-го туру УПЛ "Динамо" - "Шахтар" на нашому каналі!
_______________________________________

Видео УПЛ. ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк 1:2. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯ канала ФК «Динамо» Київ

10 августа 2019 г. 21:26:55
02:27:55
КУБОК УКРАЇНИ. ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк 2:1. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯКУБОК УКРАЇНИ. ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк 2:1. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯУПЛ. 3 тур. Динамо – Шахтар. Повний матчУПЛ. 3 тур. Динамо – Шахтар. Повний матч"РУХ" (ЛЬВІВ) – "ОЛІМПІК" (ДОНЕЦЬК) | ЧЕМПІОНАТ U-19| 2020-2021| 25-Й ТУР"РУХ" (ЛЬВІВ) – "ОЛІМПІК" (ДОНЕЦЬК) | ЧЕМПІОНАТ U-19| 2020-2021| 25-Й ТУРОлександр ІЩЕНКО - про виїзд U17 і U15 до ДніпраОлександр ІЩЕНКО - про виїзд U17 і U15 до ДніпраКАРАВАЄВ: хет-трик гольової передачі!КАРАВАЄВ: хет-трик гольової передачі!Позитив ЛУЧЕСКУ | Обiйми ВАНАТА | Квадрат ЖЕРСОНАПозитив ЛУЧЕСКУ | Обiйми ВАНАТА | Квадрат ЖЕРСОНАШахтар - Динамо - Відео голу Родрігес, 31 хвилина дивитися онлайнШахтар - Динамо - Відео голу Родрігес, 31 хвилина дивитися онлайнСергій ШМАТОВАЛЕНКО - про перемогу над МАРІУПОЛЕМСергій ШМАТОВАЛЕНКО - про перемогу над МАРІУПОЛЕМДинамо ПОБЕЖДАЕТ Шахтер 3-1 в СУПЕРКУБКЕ! Обзор матча, голы, опасные моменты.Динамо ПОБЕЖДАЕТ Шахтер 3-1 в СУПЕРКУБКЕ! Обзор матча, голы, опасные моменты.Динамо чи Шахтар? У кого кращі молоді футболісти? / #ВИЇЗД 19Динамо чи Шахтар? У кого кращі молоді футболісти? / #ВИЇЗД 19Динамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчДинамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчФінал ВЮБЛ серед юнаків 2005 року народження🏀Фінал ВЮБЛ серед юнаків 2005 року народження🏀Шевченко в Милан, Ребров в Сборную?! Вукоевич нашел усиление для Динамо! У Зари огромные проблемы!Шевченко в Милан, Ребров в Сборную?! Вукоевич нашел усиление для Динамо! У Зари огромные проблемы!Чемпіонат U-19. 25 тур. Дніпро-1 —  Зоря. LIVEЧемпіонат U-19. 25 тур. Дніпро-1 — Зоря. LIVEЧУ U21.Крістіан БІЛОВАР - про мотивацію і перемогу в МаріуполіЧУ U21.Крістіан БІЛОВАР - про мотивацію і перемогу в МаріуполіДинамо - Шахтар - 2:1. Як кияни вибили гірників з Кубка УкраїниДинамо - Шахтар - 2:1. Як кияни вибили гірників з Кубка УкраїниШахтар - Динамо - Відео голу Де Пена, 20 хвилина дивитися онлайнШахтар - Динамо - Відео голу Де Пена, 20 хвилина дивитися онлайнЕліт-ліга. ДИНАМО Київ U14 - КАРПАТИ-РУХ Львів  U14 1:0 УВЕСЬ МАТЧЕліт-ліга. ДИНАМО Київ U14 - КАРПАТИ-РУХ Львів U14 1:0 УВЕСЬ МАТЧЗоря – ЦСКА Софія. Ліга Європи. Повний матчЗоря – ЦСКА Софія. Ліга Європи. Повний матч