Динамо – Шахтар. Кубок України. Повний матч

Пряма трансляція матчу Динамо - Шахтар. 1/8 фіналу Кубка України
Прямая трансляция матчу Динамо - Шахтер. 1/8 финала Кубка Украины

1 ТАЙМ – 1:0
22 хв - гол, Сидорчук (Динамо)

2 ТАЙМ – 1:1
89 хв - вилучення, Шепелєв (Динамо)
90+2 хв - гол, Степаненко (Шахтар)

Екстра-тайми – 2:1
94 хв - вилучення, Степаненко (Шахтар)
109 хв - гол, Попов (Динамо)
Коментатор матчу Олександр Золотогорський. Наша трансляція інтерактивна. Ставте свої запитання і діліться враженнями в чаті.

Приєднуйтеся до наших соц.мереж і читайте новини першими:

Видео Динамо – Шахтар. Кубок України. Повний матч канала Football Hub

31 октября 2019 г. 1:47:05
02:44:53
Україна - Франція 2:0 (15.11.2013) весь матч.канал "россия"Україна - Франція 2:0 (15.11.2013) весь матч.канал "россия"Динамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧДинамо - Шахтер. Серия пенальти (5:4). 04.06.15Динамо - Шахтер. Серия пенальти (5:4). 04.06.15Динамо – Олександрія. Кубок. Повний матчДинамо – Олександрія. Кубок. Повний матчЧому розлютився Луческу? Дикі емоції Динамо – Шахтар. ЕКСКЛЮЗИВЧому розлютився Луческу? Дикі емоції Динамо – Шахтар. ЕКСКЛЮЗИВУкраина - Россия 3:2. Отбор к ЧЕ-2000 (полный матч).Украина - Россия 3:2. Отбор к ЧЕ-2000 (полный матч).МАЛЕНЬКИЙ МЕССИ. Мальчик, который Вас удивит!!! (12 лет)МАЛЕНЬКИЙ МЕССИ. Мальчик, который Вас удивит!!! (12 лет)КУБОК УКРАЇНИ. ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк 2:1. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯКУБОК УКРАЇНИ. ДИНАМО Київ - ШАХТАР Донецьк 2:1. РОЗШИРЕНА ТРАНСЛЯЦІЯСуперкубок України: Шахтар — Динамо. Огляд матчу. 1:3. 25.08.2020Суперкубок України: Шахтар — Динамо. Огляд матчу. 1:3. 25.08.2020Зоря – Динамо. ПОВНИЙ МАТЧЗоря – Динамо. ПОВНИЙ МАТЧОлександрія — Львів. Огляд матчу / Перемога завдяки пенальтіОлександрія — Львів. Огляд матчу / Перемога завдяки пенальтіДинамо – АЗ. Ліга Чемпіонів. Студія і повний матчДинамо – АЗ. Ліга Чемпіонів. Студія і повний матчДинамо – Маріуполь. Повний матч і коментаріДинамо – Маріуполь. Повний матч і коментаріКубок України. Дніпро-1 - Шахтар. Повний матч. НАЖИВОКубок України. Дніпро-1 - Шахтар. Повний матч. НАЖИВОЗоря – Шахтар. Повний матчЗоря – Шахтар. Повний матчДинамо - Зоря. НАЖИВО. Повний матчДинамо - Зоря. НАЖИВО. Повний матчУПЛ. 3 тур. Динамо – Шахтар. Повний матчУПЛ. 3 тур. Динамо – Шахтар. Повний матчШахтар — Динамо Київ. Найкращі моменти. 1-й таймШахтар — Динамо Київ. Найкращі моменти. 1-й таймДинамо – Брюгге. Матч-відповідь кваліфікації до ЛЧДинамо – Брюгге. Матч-відповідь кваліфікації до ЛЧ