Протягом усієї гри у матчі РБ Лейпциг - Зоря зберігалася нічия. Українці забивали гол-відповідь після кожної результативної атаки суперника. Команда Юрія Вернидуба вилетіла з Ліги Європи у прямому сенсі на останній хвилині матчу - арбітр призначив пенальті, який РБ Лейпциг успішно реалізував. Поєдинок завершився із рахунком 3:2. Як це було, що говорили гравці Зоря та Юрій Вернидуб - дивіться в сюжеті.

Видео Найприкріша поразка: як Зоря до останніх хвилин боролася за єврокубки в Лейпцигу канала ПРОФУТБОЛ Digital

3 сентября 2018 г. 1:59:13
00:11:48
Зоря - РБ Лейпциг - 0:0. Як луганці вдесятьох зберегли важку нічию в єврокубковому матчіЗоря - РБ Лейпциг - 0:0. Як луганці вдесятьох зберегли важку нічию в єврокубковому матчіSamenvatting Feyenoord - Zorya Luhansk 2014-2015Samenvatting Feyenoord - Zorya Luhansk 2014-2015FC Zorya Luhansk-Legia Warszawa 0:1FC Zorya Luhansk-Legia Warszawa 0:1ВЕРНИДУБ - інвестиції в дитячий футбол і своя академія Anver | ФК «ЗОРЯ» | ВИЇЗД #48ВЕРНИДУБ - інвестиції в дитячий футбол і своя академія Anver | ФК «ЗОРЯ» | ВИЇЗД #48ПРОФУТБОЛ Digital. Україна 1:1 Боснія і Герцеговина / Ще один фінал для збірноїПРОФУТБОЛ Digital. Україна 1:1 Боснія і Герцеговина / Ще один фінал для збірноїЗаря - Эспаньол - 2:2. Обзор матчаЗаря - Эспаньол - 2:2. Обзор матчаШахтар вчетверте поспіль став чемпіоном: переможний дебют Луїша КаштруШахтар вчетверте поспіль став чемпіоном: переможний дебют Луїша КаштруКак ПРАВИЛЬНО ИДТИ В ОБЫГРЫШ в футболе? Футбольные советыКак ПРАВИЛЬНО ИДТИ В ОБЫГРЫШ в футболе? Футбольные советыЗоря - Манчестер Юнайтед - 0:2. Як “червоних дияволів” зустрічали в холодній ОдесіЗоря - Манчестер Юнайтед - 0:2. Як “червоних дияволів” зустрічали в холодній ОдесіLegia Warszawa-FC Zorya Ługańsk 3-2Legia Warszawa-FC Zorya Ługańsk 3-2“Вибіркова” атестація: які клуби української Першої ліги мають шанс на підвищення в класі“Вибіркова” атестація: які клуби української Першої ліги мають шанс на підвищення в класі«ЗОРЯ» МОЖЕ ПРИПИНИТИ СВОЄ ІСНУВАННЯ: майбутнє клубу залежить від виходу в групу Ліги Європи!«ЗОРЯ» МОЖЕ ПРИПИНИТИ СВОЄ ІСНУВАННЯ: майбутнє клубу залежить від виходу в групу Ліги Європи!Динамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчДинамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчБрага - Зоря - 2:2. Як луганці з боєм перейшли до наступного етапу в Лізі ЄвропиБрага - Зоря - 2:2. Як луганці з боєм перейшли до наступного етапу в Лізі ЄвропиEmil Forsberg rettet Leipzig mit Last-Minute-Elfer: RB Leipzig - Luhansk 3:2 | DAZN HL | EL-QualiEmil Forsberg rettet Leipzig mit Last-Minute-Elfer: RB Leipzig - Luhansk 3:2 | DAZN HL | EL-QualiКарпати – Шахтар – 1:6. Розгром у ЛьвовіКарпати – Шахтар – 1:6. Розгром у ЛьвовіДнепр - Заря - 1:3. Обзор матчаДнепр - Заря - 1:3. Обзор матчаНаживо. Динамо - Зоря 5 - 0. Повний матчНаживо. Динамо - Зоря 5 - 0. Повний матчПовний випуск Профутбол за 9 грудня 2018 рокуПовний випуск Профутбол за 9 грудня 2018 року