Суперкубок України. Шахтар – Динамо. СКОРОФУТБОЛ. Студія

Шахтар – Динамо. Луческу проти донеччан. Матч з неймовірною інтригою. Обговорюймо разом, як складеться перше Українське Класичне сезону

УВАГА!!! ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧУ ШАХТАР – ДИНАМО НА FOOTBALLHUB НЕ БУДЕ!!!

Чи зможе Луческу відродити Динамо і дати бій чемпіону в Суперкубку України. Хто переможе? Шахтар? Чи Динамо?

Наш ефір інтерактивний. Ставте запитання в чаті ведучим Олександру Золотогорському (https://twitter.com/zolotogorskiy) та Олександрові Новаку (https://www.instagram.com/o_novak_/).

Приєднуйтеся до наших соц.мереж та сайту і читайте новини першими:

Видео Суперкубок України. Шахтар – Динамо. СКОРОФУТБОЛ. Студія канала Football Hub

25 августа 2020 г. 23:03:52
00:36:12
Суперкубок України: Шахтар — Динамо. Огляд матчу. 1:3. 25.08.2020Суперкубок України: Шахтар — Динамо. Огляд матчу. 1:3. 25.08.2020Динамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Шахтар. ПОВНИЙ МАТЧНАЖИВО. Відкрите тренування збірної УкраїниНАЖИВО. Відкрите тренування збірної УкраїниЦиганик LIVE. Чи відпустить Луческу гравців у збірну? Трансферна політика ДинамоЦиганик LIVE. Чи відпустить Луческу гравців у збірну? Трансферна політика ДинамоЗоря – Шахтар. Повний матчЗоря – Шахтар. Повний матчДИНАМО - ШАХТАР 2:3. ОГЛЯД МАТЧУДИНАМО - ШАХТАР 2:3. ОГЛЯД МАТЧУШедевральні голи Шевченка. Динамо Загреб – Мілан. Кваліфікація до Ліги ЧемпіонівШедевральні голи Шевченка. Динамо Загреб – Мілан. Кваліфікація до Ліги ЧемпіонівLIVE | Напад на автобус: Суд над радикалами. Саакашвілі тікає з України | Ток-шоу "19" | 31.08.20LIVE | Напад на автобус: Суд над радикалами. Саакашвілі тікає з України | Ток-шоу "19" | 31.08.20Динамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчДинамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчФеномен Луческу. Фильм-биографияФеномен Луческу. Фильм-биографияДинамо - Шахтер. Серия пенальти (5:4). 04.06.15Динамо - Шахтер. Серия пенальти (5:4). 04.06.15Динамо - Арсенал. Повний матчДинамо - Арсенал. Повний матчФутбольний на голову. Євген ХачерідіФутбольний на голову. Євген ХачерідіДрака на матче Шахтер - Динамо: наказание фигурантам скандалаДрака на матче Шахтер - Динамо: наказание фигурантам скандалаШевченко розриває на Сан-Сіро. Мілан – Динамо Загреб. Кваліфікація до Ліги ЧемпіонівШевченко розриває на Сан-Сіро. Мілан – Динамо Загреб. Кваліфікація до Ліги ЧемпіонівШахтар - Динамо - Відео голу Мораес, 37 хвилина дивитися онлайнШахтар - Динамо - Відео голу Мораес, 37 хвилина дивитися онлайнАльянс – Металург Запоріжжя. Плей-оф ПФЛ. ПОВНИЙ МАТЧАльянс – Металург Запоріжжя. Плей-оф ПФЛ. ПОВНИЙ МАТЧКарлос де ПЕНА про здобутий Суперкубок УкраїниКарлос де ПЕНА про здобутий Суперкубок УкраїниШахтар — Динамо Київ. Кращі моменти. 1-й таймШахтар — Динамо Київ. Кращі моменти. 1-й тайм