Динамо – Шахтер – 2:3. Все голы и обзор украинского классико (19.02.2022)

«Шахтер» одержал волевую победу над «Динамо» в первом историческом матче женских команд (3:2).

В составе нашей команды голы забивали ⚽️ Валерия Ольховская, ⚽️ Александра Кревская и ⚽️ Полина Янчук.

#Шахтар #Shakhtar #Шахтер #Україна #Ukraine #Украина #футбол #football

Видео Динамо – Шахтер – 2:3. Все голы и обзор украинского классико (19.02.2022) канала FC Shakhtar Donetsk

20 февраля 2022 г. 14:11:01
00:02:30
LIVE. Шахтар – Дніпро-1. Пряма трансляція матчу чемпіонату U19 (12.11.2023)LIVE. Шахтар – Дніпро-1. Пряма трансляція матчу чемпіонату U19 (12.11.2023)8-річний хлопчик з Краматорська мріє зіграти в Лізі чемпіонів. Історії учасників Давай, грай!8-річний хлопчик з Краматорська мріє зіграти в Лізі чемпіонів. Історії учасників Давай, грай!🧡 Маріно Пушич переказує вітання всім уболівальникам «Шахтаря» 🇺🇦 #Shakhtar #UCL🧡 Маріно Пушич переказує вітання всім уболівальникам «Шахтаря» 🇺🇦 #Shakhtar #UCLМаріно Пушич – про перемогу над Барселоною: Показали чудову гру в обороніМаріно Пушич – про перемогу над Барселоною: Показали чудову гру в обороніMVP суперматчу! Георгій Судаков – про неймовірну перемогу над БарселоноюMVP суперматчу! Георгій Судаков – про неймовірну перемогу над Барселоною🤩 Переможні емоції «Шахтаря» після матчу з «Барселоною» в Лізі чемпіонів ⭐️ #Shakhtar #UCL🤩 Переможні емоції «Шахтаря» після матчу з «Барселоною» в Лізі чемпіонів ⭐️ #Shakhtar #UCLЕмоції Шахтаря після неймовірної перемоги над Барселоною в Лізі чемпіонівЕмоції Шахтаря після неймовірної перемоги над Барселоною в Лізі чемпіонівLIVE! Шахтар – Барселона. Трансляція перед матчем Ліги чемпіонів (07.11.2023) Shakhtar vs BarcelonaLIVE! Шахтар – Барселона. Трансляція перед матчем Ліги чемпіонів (07.11.2023) Shakhtar vs BarcelonaОлексій Бєлік – про матч із Барселоною U19: Могли досягти більшогоОлексій Бєлік – про матч із Барселоною U19: Могли досягти більшогоU19. Шахтар – Барселона. Огляд матчу Юнацької ліги УЄФА (07.11.2023)U19. Шахтар – Барселона. Огляд матчу Юнацької ліги УЄФА (07.11.2023)Коли чекати повернення Траоре? Інтерв’ю з нападникомКоли чекати повернення Траоре? Інтерв’ю з нападником🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Дніпро-1. Підсумки першого тайму матчу УПЛ🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Дніпро-1. Підсумки першого тайму матчу УПЛ🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Дніпро-1. Післяматчеві коментарі учасників гри (12.11.2023)🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Дніпро-1. Післяматчеві коментарі учасників гри (12.11.2023)🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Дніпро-1. Пряма трансляція перед матчем (12.11.2023) Shakhtar vs Dnipro-1🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Дніпро-1. Пряма трансляція перед матчем (12.11.2023) Shakhtar vs Dnipro-1Час Ліги чемпіонів! Останні приготування Шахтаря перед матчем з Барселоною в ГамбурзіЧас Ліги чемпіонів! Останні приготування Шахтаря перед матчем з Барселоною в ГамбурзіПушич і Зубков – напередодні гри з Барселоною: Сподіваємося, покажемо зубиПушич і Зубков – напередодні гри з Барселоною: Сподіваємося, покажемо зубиШлях Шахтаря до Німеччини. Як команда діставалася на матч Ліги чемпіонів з Барселоною?Шлях Шахтаря до Німеччини. Як команда діставалася на матч Ліги чемпіонів з Барселоною?Перша перемога Маріно Пушича над Динамо: емоції тренераПерша перемога Маріно Пушича над Динамо: емоції тренераЩо сказав тренер Шахтаря в перерві? Коментар Бондаря після перемоги над ДинамоЩо сказав тренер Шахтаря в перерві? Коментар Бондаря після перемоги над ДинамоДинамо – Шахтар – 0:1. Переможний гол Зубкова та огляд матчу (03.11.2023)Динамо – Шахтар – 0:1. Переможний гол Зубкова та огляд матчу (03.11.2023)🤩 Переможний гол Олександра Зубкова в українському класико ⚽️ #Shakhtar🤩 Переможний гол Олександра Зубкова в українському класико ⚽️ #Shakhtar