Динамо – Шахтар – 0:1. Переможний гол Зубкова та огляд матчу (03.11.2023)

Дивіться огляд матчу 13-го туру української Прем’єр-ліги сезону-2023/24, у якому «Шахтар» з мінімальним рахунком переміг «Динамо».

«Динамо» – «Шахтар» – 0:1

Гол: 0:1 Зубков (53)

#Шахтар #Shakhtar #футбол #football #Україна #Ukraine

Видео Динамо – Шахтар – 0:1. Переможний гол Зубкова та огляд матчу (03.11.2023) канала FC Shakhtar Donetsk

4 ноября 2023 г. 0:53:55
00:04:42
LIVE. Шахтар – Металіст 1925. Пряма трансляція матчу чемпіонату U19 (03.12.2023)LIVE. Шахтар – Металіст 1925. Пряма трансляція матчу чемпіонату U19 (03.12.2023)9-річна Маргарита вижила після авіабомбардування | Допомога Шахтаря дітям війни9-річна Маргарита вижила після авіабомбардування | Допомога Шахтаря дітям війниПишаюся своєю командою! Маріно Пушич – про перемогу над Антверпеном, Матвієнка та підтримкуПишаюся своєю командою! Маріно Пушич – про перемогу над Антверпеном, Матвієнка та підтримкуРоздягальня переможців! Емоції, промови Срни та Пушича | Шахтар – Антверпен у Лізі чемпіонівРоздягальня переможців! Емоції, промови Срни та Пушича | Шахтар – Антверпен у Лізі чемпіонівАртем Бондаренко повернувся! Коментар після перемоги над Антверпеном у ЛЧАртем Бондаренко повернувся! Коментар після перемоги над Антверпеном у ЛЧMVP матчу Ліги чемпіонів! Коментар Зубкова після перемоги над АнтверпеномMVP матчу Ліги чемпіонів! Коментар Зубкова після перемоги над АнтверпеномПерші емоції Шахтаря після надважливої перемоги в матчі Ліги чемпіонівПерші емоції Шахтаря після надважливої перемоги в матчі Ліги чемпіонів🔥 Справжні емоції 🤩 Перші хвилини після перемоги «Шахтаря» над «Антверпеном» #Shakhtar🔥 Справжні емоції 🤩 Перші хвилини після перемоги «Шахтаря» над «Антверпеном» #ShakhtarMatchday LIVE! Шахтар – Антверпен. Трансляція перед матчем Ліги чемпіонів | Shakhtar v AntwerpMatchday LIVE! Шахтар – Антверпен. Трансляція перед матчем Ліги чемпіонів | Shakhtar v AntwerpЗавжди приємно забивати у Юнацькій лізі УЄФА! Ющенко – про свій гол та перемогу над Антверпеном U19Завжди приємно забивати у Юнацькій лізі УЄФА! Ющенко – про свій гол та перемогу над Антверпеном U19Проявили шахтарський характер! Емоції Олексія Бєліка після перемоги над Антверпеном U19Проявили шахтарський характер! Емоції Олексія Бєліка після перемоги над Антверпеном U19U19. Шахтар – Антверпен – 3:1. Переможний матч! Голи та огляд гри (28.11.2023)U19. Шахтар – Антверпен – 3:1. Переможний матч! Голи та огляд гри (28.11.2023)Як Шахтар готується до гри з Антверпеном? Тренування перед матчем Ліги чемпіонів у ГамбурзіЯк Шахтар готується до гри з Антверпеном? Тренування перед матчем Ліги чемпіонів у ГамбурзіПотрібна тільки перемога! Пушич і Сікан – про матч з Антверпеном у Лізі чемпіонівПотрібна тільки перемога! Пушич і Сікан – про матч з Антверпеном у Лізі чемпіонівДорога до Німеччини! Шахтар прибув на матч Ліги чемпіонів з АнтверпеномДорога до Німеччини! Шахтар прибув на матч Ліги чемпіонів з АнтверпеномЦе була чиста червона картка! Валерій Бондар – про епізод у матчі Шахтаря з ПоліссямЦе була чиста червона картка! Валерій Бондар – про епізод у матчі Шахтаря з ПоліссямШахтар – Полісся – 0:0. Огляд матчу Премʼєр-ліги (24.11.2023)Шахтар – Полісся – 0:0. Огляд матчу Премʼєр-ліги (24.11.2023)🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Полісся. Підсумки першого тайму🔴 Matchday LIVE! Шахтар – Полісся. Підсумки першого тайму🔴 Шахтар – Полісся. Пряма трансляція перед матчем | Matchday LIVE (24.11.2023)🔴 Шахтар – Полісся. Пряма трансляція перед матчем | Matchday LIVE (24.11.2023)Orange-Black Fans: Олег Верняєв. Чим підкорив Шахтар і в чому сила команди?Orange-Black Fans: Олег Верняєв. Чим підкорив Шахтар і в чому сила команди?Шахтар – Полісся. Повна версія матчу чемпіонату U19 (23.11.2023)Шахтар – Полісся. Повна версія матчу чемпіонату U19 (23.11.2023)