31 мая 2020 г. 18:44:48
00:30:55
Вища ліга чемпіонату України серед жінок. "Жилбуд-2" - "Маріупольчанка"Вища ліга чемпіонату України серед жінок. "Жилбуд-2" - "Маріупольчанка"Ворскла і Ferrexpo знову допомогли двом медзакладамВорскла і Ferrexpo знову допомогли двом медзакладамНаживо. Динамо - Зоря 5 - 0. Повний матчНаживо. Динамо - Зоря 5 - 0. Повний матчВорскла — Карпати. Огляд матчу. 1:1. 12.05.2019Ворскла — Карпати. Огляд матчу. 1:1. 12.05.2019Олександрія - Олімпік - Відео голу Антон Шендрик, хвилина дивитися онлайнОлександрія - Олімпік - Відео голу Антон Шендрик, хвилина дивитися онлайнВеселі старти та перший коментар Яворського в якості гравця "Ворскли"Веселі старти та перший коментар Яворського в якості гравця "Ворскли"Львів — Карпати. Огляд матчу. 1:1. 14.03.2020Львів — Карпати. Огляд матчу. 1:1. 14.03.2020Ворскла — Львів. Огляд матчу. 3:2. 10.08.2019Ворскла — Львів. Огляд матчу. 3:2. 10.08.2019Ворскла — Зоря. Огляд матчу. 0:1. 28.07.2019Ворскла — Зоря. Огляд матчу. 0:1. 28.07.2019Ворскла — Львів. Кращі моменти. 1-й таймВорскла — Львів. Кращі моменти. 1-й таймВорскла — Маріуполь. Огляд матчу. 1:1. 05.10.2019Ворскла — Маріуполь. Огляд матчу. 1:1. 05.10.2019ЕРНЕСТ ПОВЕРНУВСЯ! «РУХ» ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДНОВЛЕННЯ ЧЕМПІОНАТУЕРНЕСТ ПОВЕРНУВСЯ! «РУХ» ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДНОВЛЕННЯ ЧЕМПІОНАТУВорскла - Львів - Відео голу Кане, 13 хвилина дивитися онлайнВорскла - Львів - Відео голу Кане, 13 хвилина дивитися онлайнВорскла - Рух 5:2. Післямова Юрія МаксимоваВорскла - Рух 5:2. Післямова Юрія МаксимоваДинамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчДинамо – Шахтар. Кубок України. Повний матчВорскла — Львів. Кращі моменти. 2-й таймВорскла — Львів. Кращі моменти. 2-й таймУПІЙМАЙ, ЯКЩО ЗМОЖЕШ! ЯК ТРЕНУЮТЬСЯ ВОРОТАРІ «РУХУ»УПІЙМАЙ, ЯКЩО ЗМОЖЕШ! ЯК ТРЕНУЮТЬСЯ ВОРОТАРІ «РУХУ»Ворскла — ПФК Львів. Огляд матчу. 1:1. 31.05.2020Ворскла — ПФК Львів. Огляд матчу. 1:1. 31.05.2020Суперкубок Динамо - Шахтар. Коментарі після матчуСуперкубок Динамо - Шахтар. Коментарі після матчуВорскла - Львів - Відео голу Бруно, 21 хвилина дивитися онлайнВорскла - Львів - Відео голу Бруно, 21 хвилина дивитися онлайн