Іспанський ЩОДЕННИК ДИНАМО: з пульсом на межі 200 ударів

Як і польові гравці, сьогодні ввечері воротарі ДИНАМО мали анаеробне тренування. За словами тренера Михайла МИХАЙЛОВА, у вправі на максимальних зусиллях рухову активність треба було виконати за 25-30 секунд, а пульс у спортсменів сягав 200 ударів на хвилину. Тоді як пауза між кожним повторенням складала 2 з половиною - 3 хвилини. Що таке спеціальна робота на витривалість - дивіться без коментарів у черговому матеріалі з футбольного центру в Марбельї.

Видео Іспанський ЩОДЕННИК ДИНАМО: з пульсом на межі 200 ударів канала ФК «Динамо» Київ

16 января 2019 г. 1:56:02
00:04:29
Важка, але важлива робота голкіперівВажка, але важлива робота голкіперівВалерій Лобановський. Як у перерві перевернути гру. Перемога над СпартакомВалерій Лобановський. Як у перерві перевернути гру. Перемога над СпартакомПолная тренировка с тренером вратарей Амкала || Стать ФутболистомПолная тренировка с тренером вратарей Амкала || Стать ФутболистомЯк в Інгульці тренують воротарівЯк в Інгульці тренують воротарівЭТИ ЛЕГЕНДАРНЫЕ СЕЙВЫ МЫ ЗАПОМНИМ НАВСЕГДАЭТИ ЛЕГЕНДАРНЫЕ СЕЙВЫ МЫ ЗАПОМНИМ НАВСЕГДАЮный вратарь. Игра Смена-Арсенал. Грубейшая ошибка. (Review of the game Change-Arsenal. My  mistake)Юный вратарь. Игра Смена-Арсенал. Грубейшая ошибка. (Review of the game Change-Arsenal. My mistake)Сборы. День 5. Нойштифт. Вратарский акцентСборы. День 5. Нойштифт. Вратарский акцентЗБІРНА ВІДПРАЦЬОВУЄ УДАРИ | ПЕДРО ВЗЯВСЯ ЗА БУЩАНА | ЗУБКОВ СКУЧИВ ЗА М'ЯЧЕМ| VZBIRNAЗБІРНА ВІДПРАЦЬОВУЄ УДАРИ | ПЕДРО ВЗЯВСЯ ЗА БУЩАНА | ЗУБКОВ СКУЧИВ ЗА М'ЯЧЕМ| VZBIRNAДинамо Киев   Барселона 3 0 1997 годДинамо Киев Барселона 3 0 1997 годLOKO TRAIN // Тренировка вратарей // Гилерме // Коченков // Савин и Даниил «Куртуа»LOKO TRAIN // Тренировка вратарей // Гилерме // Коченков // Савин и Даниил «Куртуа»Іспанський ЩОДЕННИК ДИНАМО: робота на координаціюІспанський ЩОДЕННИК ДИНАМО: робота на координаціюВіталій Рева - про пенальті, топ воротарів та голкіперів ДинамоВіталій Рева - про пенальті, топ воротарів та голкіперів ДинамоДинамо Киев. Золотой сезон-2020/21Динамо Киев. Золотой сезон-2020/21Тренування двома командамиТренування двома командамиЛучшие сейвы вратарей 2018Лучшие сейвы вратарей 2018ТРЕНУВАННЯ НАВИЧОК У ВОРОТАРЯТРЕНУВАННЯ НАВИЧОК У ВОРОТАРЯДинамо(Киев) - Андерлехт(Брюссель) 4:0. ЛЧ-2000/01 (обзор).Динамо(Киев) - Андерлехт(Брюссель) 4:0. ЛЧ-2000/01 (обзор).НОВИЧОК vs ОПЫТНЫЙ ВРАТАРЬ // BEGINNER vs PRO KEEPERНОВИЧОК vs ОПЫТНЫЙ ВРАТАРЬ // BEGINNER vs PRO KEEPERРазминка Вратаря! Тренировка вратарей. Goalkeeper Training.Разминка Вратаря! Тренировка вратарей. Goalkeeper Training.