Вотранс (Луцьк) - ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 1-2 (0-0)

У десятому турі Чемпіонату України серед аматорів “ОДЕК” грав на виїзді проти “Вотранса”.

Перший тайм команди провели “так собі”. “ОДЕК” трохи більше контролював хід гри, але реальна нагода відкрити рахунок була лише в дебюті гри, коли після удару головою від Сергія Чикалюка, воротар волинян продемонстрував свою майстерність і перевів м’яч на кутовий. Надалі, команди фактично грали “без воріт”. Лише незадовго до перерви чи то удар, чи то навіс від гравця господарів, зрадницьки закручував м’яч у ворота, але, Богдан Когут вчасно зорієнтувався і нейтралізував загрозу.

Зовсім несподівано стартувала друга половина гри. Господарі “подали” зі штрафного, де екс-гравець “ОДЕКа” Роман Воробей поборовся з своїми колишніми партнерами і зумів проштовхнути м’яча у сітку 1:0. Зміна в рахунку відразу відобразилася і на грі оржівців, футболісти наче прокинулися, і зрозуміли, що “шапками закидати” суперника не вдасться.

Найгарячішими були атаки з правого флангу, де “нагнітав остановку” Микола Коляда, а на його подачі та передачі чекав вичикував у штрафному майданчику Олег Ничипоренко. Результату ця зв’язка досягла на 70 хвилині, коли перший прострілив вздовж воріт, а другий, по футзальному у підкаті “замкнув дальню стійку” – 1:1. На 82 хвилині знову Коляда на правому фланзі виявився швидшим за захисника і голкіпера, який незрозуміло для чого вибіг далеко з воріт, перекинув обох, і Олег Ничипоренко вже забивав у порожні ворота – 1:2.

матеріал з сайту ФК ОДЕК

Видео Вотранс (Луцьк) - ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 1-2 (0-0) канала LLV

8 октября 2019 г. 18:30:17
00:04:18
Результати ЧВ 2023 після 2-туруРезультати ЧВ 2023 після 2-туруФізкульт-привіт старічкі!!!Фізкульт-привіт старічкі!!!REFEREE - Іква | 1/8 | BIМMER CUP LLV 2022 |REFEREE - Іква | 1/8 | BIМMER CUP LLV 2022 |Агромат : Альянс | 2-тур | перша ліга | АДФАгромат : Альянс | 2-тур | перша ліга | АДФРубіж - Геолог / LLV CUP 2022 / 1-ий тур групового етапу / група CРубіж - Геолог / LLV CUP 2022 / 1-ий тур групового етапу / група CРубіж - Наше місто / 5-ий тур групового етапу / група CРубіж - Наше місто / 5-ий тур групового етапу / група CЖиття воно таке #llv #уаф #славаукраїні #футболбільшеніжгра #uafЖиття воно таке #llv #уаф #славаукраїні #футболбільшеніжгра #uafВиграти за 30 секунд #llv #славаукраїні #футболбільшеніжгра #амфв #futsal #2023Виграти за 30 секунд #llv #славаукраїні #футболбільшеніжгра #амфв #futsal #2023«Тріумф Ярославичі»  9:3  «Альянс» (Рожище) | 5-тур | Чемпіонат Волині з мініфутболу від АДФ«Тріумф Ярославичі» 9:3 «Альянс» (Рожище) | 5-тур | Чемпіонат Волині з мініфутболу від АДФBUSMARKET - Володимир / LLV CUP 2022 / 1-ий тур групового етапу / група ЕBUSMARKET - Володимир / LLV CUP 2022 / 1-ий тур групового етапу / група ЕОлімпія - ЛСТМ / LLV CUP 2022 / 3-ий тур групового етапу / група АОлімпія - ЛСТМ / LLV CUP 2022 / 3-ий тур групового етапу / група АВишків - Забороль  / 5-ий тур групового етапу / група GВишків - Забороль / 5-ий тур групового етапу / група GЛокомотив - ФЦ Ковель / LIVE / 4-ий тур LLV CHAMPIONSHIPЛокомотив - ФЦ Ковель / LIVE / 4-ий тур LLV CHAMPIONSHIPHighlights ФК Вотранс : АСК Забороль 5:0 (2:0)Highlights ФК Вотранс : АСК Забороль 5:0 (2:0)ФК Тростянець 1:3 Луцьксантехмонтаж 536 | 3-тур ЧВ 2023 | ОГЛЯД МАТЧУФК Тростянець 1:3 Луцьксантехмонтаж 536 | 3-тур ЧВ 2023 | ОГЛЯД МАТЧУЖеребкування LLV Cup 2022 !!!Жеребкування LLV Cup 2022 !!!Футбол - більше ніж гра! (27.09.21)Футбол - більше ніж гра! (27.09.21)Прикордонник : Ісіда | Новорічний Турнір | 2022Прикордонник : Ісіда | Новорічний Турнір | 2022Любарт : Вотранс | Новорічний Турнір | 2022Любарт : Вотранс | Новорічний Турнір | 20225-тур ЧВ 2023 | 1-тур вищої та першої ліги АДФ | Szymon Marciniak | фішка | Футбол - більше ніж гра!5-тур ЧВ 2023 | 1-тур вищої та першої ліги АДФ | Szymon Marciniak | фішка | Футбол - більше ніж гра!Іква - Олімпія | 1/16 | BIМMER CUP LLV 2022 |Іква - Олімпія | 1/16 | BIМMER CUP LLV 2022 |