Highlights | «Ураган» (Черніїв) 4:4 «Карпати» (Брошнів-Осада) | 29.07.2020

«Ураган» (Черніїв) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 4:4 (перший матч 2:3)

Результат першого поєдинку (3:2 на користь «Карпат) залишав шанси командам з Черніїва і Брошнів-Осади на вихід до головного матчу розіграшу Кубка області.

Вже в дебюті поєдинку команди розмінялися влучними ударами з одинадцятиметрової позначки. Спочатку, на 8-й хвилині, Ігор Кушецький реалізував свій удар, розвівши «круглого» і воротаря по різних сторонах воріт. Згодом, за 4 хвилини, Юрій Гладенький переграв свого опонента в рамці воріт.

Нічийний рахунок протримався всього 5 хвилин. Андрій Мельничук вивів «Ураган» вперед, але брошнівці зуміли відігратися. На 25-й хвилині Володимир Христонько влучним ударом зрівняв рахунок в матчі – 2:2.

За сумою двох поєдинків цей рахунок не задовольняв черніївців. Господарі все гостріше почали діяли біля воріт «Карпат». І на 32-й хвилині індивідуальні дії Ігора Кушецького призвели до взяття воріт, а на 44-й Андрій Мельничук обігравши захисників та кіпера гостей подвоїв перевагу «Урагану».

Другий тайм дещо нагадував гру минулого тижня. Так само команда з Брошнів-Осади досягла позитивного результату у другій половині матчу. На 52-й хвилині Володимир Христонько відзначився дублем і скорочує відставання від черніївців до одного голу, але за сумою двох матчів виводить свою команду вперед. А за 13 хвилин до завершення зустрічі, після розіграшу кутового, м’яч знайшов Богдана Пілянського, який вколотив круглого у ворота. Відтак «Урагану» потрібно було забивати, як мінімум, двічі. Оборонні редути гостей вистояли, не давши черніївцям забити бодай одного гола. 4:4 – у видовищному бойовому протистоянні «Карпати» пробиваються до фіналу.

Отож, Кубок Івано-Франківської області сезону 2019-2020 рр. розіграють коломийське «Покуття» і «Карпат» з Брошнів-Осади.

Видео Highlights | «Ураган» (Черніїв) 4:4 «Карпати» (Брошнів-Осада) | 29.07.2020 канала save sport