Футзал. 1 Ліга.Відео огляд матчу "ІнБев-Полісся" - "Рятувальник" 10:8

Чемпіонат України серед команд Першої ліги!

На жаль наша команда не змогла здобути важливу перемогу у виїздному матчі.

Матч закінчився з рахунком 10 : 8

сміх, і гріх. Веселий футзал у Житомирі
Житомиряни переграли Рятувальник
ІнБев-Полісся-НПУ (Житомир) 10-8 Рятувальник (Ромни)

Голи: Мельник (8, 33 АГ), Литвиновський (9, 13, 37), Ткачук (23, 29, 31, 35), Саківський (28), Соколовський (40) - Карацюба (15, 36, 40), Шимко (20), Анцибор (22, 36), Козаченко (32)

Гра відбувалась у будній день, у вечірній час. Але глядачі таки змогли прийти і підтримати свою команду, нехай навіть і не у тому кількісному складі. Рятувальник приїхав на гру у повній бойовій готовності і з планами повезти до Ромнів перемогу.

Та ніхто навіть близько не міг подумати, яка гра на усіх чекає. Вісімнадцять забитих м"ячів, безліч нереалізованих моментів та інтрига до самого кінця. До того ж, свій сюрприз підніс командам зал. Низька температура повітря та велика кількість людей зумовили утворення на поверхні паркету конденсату, іноді арбітрам доводилось зупиняти гру для протирання підлоги. У таких умовах команди вирішили не форсувати події і зосередились на обережному, академічному футзалі. Першими забили господарі, при чому тричі. Але до кінця тайму гості знайшли у собі сили відіграти два м"ячі.

Другу половину вже гості розпочали з голу, 3:3. А далі розпочались гойдалки, у яких ІнБев постійно були попереду. Та Рятувальник не відпускав суперника далеко і постійно скорочували відставаня. На 32 хвилині за рахунку 7:3 Козаченко почав підключатись до атак своєї команди, і сам же Юрій забив свій третій м"яч у цьому сезоні. До такого ІнБев були не готовими, захист проти суперника у більшості ніяк не вдавався. І лише неймовірна точність ударів через увесь майданчик по порожнім воротам допомогла господарям здобути перемогу. Вирішальним став момент на 35-й хвилині, коли Сергій Литвиновський (на рахунку якого три забиті м"ячі) перехопив передачу і вразив ворота Козаченка. Більше своєї переваги ІнБев не розгублювали. Слід відмітити, що футзал у другому таймі став ще веселішим, команди заграли активніше і вже до 30-ї хвилини у кожної біло по п"ять фолів. Та, на щастя, дограли матч команди без травм та десятиметрових.

Видео Футзал. 1 Ліга.Відео огляд матчу "ІнБев-Полісся" - "Рятувальник" 10:8 канала StreamSports

26 декабря 2014 г. 18:43:23
00:20:52
📺 Highlights | Антифутбол vs Зірка | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга 14 тур.📺 Highlights | Антифутбол vs Зірка | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга 14 тур.📺 Highlights | Феміда - Гефест | Фінал | Турнір пам'яті Євгена Ганзі📺 Highlights | Феміда - Гефест | Фінал | Турнір пам'яті Євгена ГанзіМатч повністю | Сумихімпром-СДПУ vs Третій тайм | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 8 тур.Матч повністю | Сумихімпром-СДПУ vs Третій тайм | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 8 тур.АНОНС | 08.05.2016 | СУПЕР КУБОК СУМЩИНИ | "АГРОБІЗНЕС-TSK" (м.Ромни) VS "ВІКТОРІЯ" (смт. Жовтневе)АНОНС | 08.05.2016 | СУПЕР КУБОК СУМЩИНИ | "АГРОБІЗНЕС-TSK" (м.Ромни) VS "ВІКТОРІЯ" (смт. Жовтневе)📺 Highlights |  Вікторія vs Ріпки | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Перша ліга. 9 тур📺 Highlights | Вікторія vs Ріпки | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Перша ліга. 9 тур📺 Highlights | Кобра 1:3 ОККО | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Перша ліга. 4 тур📺 Highlights | Кобра 1:3 ОККО | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Перша ліга. 4 тур📺 Highlights | Феміда vs Максимум | Ліга ветеранів 35+📺 Highlights | Феміда vs Максимум | Ліга ветеранів 35+📺 Highlights | Сумихімпром-СДПУ vs Третій тайм | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 8 тур.📺 Highlights | Сумихімпром-СДПУ vs Третій тайм | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 8 тур.Highlights | Агробізнес TSK   0 : 1  Єдність | Чемпіонат України серед аматорських команд | 11 турHighlights | Агробізнес TSK 0 : 1 Єдність | Чемпіонат України серед аматорських команд | 11 турМатч повністю | Сумихімпром-СДПУ vs Громада | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 9 тур.Матч повністю | Сумихімпром-СДПУ vs Громада | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 9 тур.PROMO FC ALIANCЕPROMO FC ALIANCЕ🔴 LIVE | Чемпіонат АФС 22/23р. Вища ліга. 8 тур🔴 LIVE | Чемпіонат АФС 22/23р. Вища ліга. 8 тур📺 Highlights | ФК Балу vs Хлібодар | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга 10 тур📺 Highlights | ФК Балу vs Хлібодар | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга 10 тур📺 Highlights | Балу vs Ярославна | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга 8 тур📺 Highlights | Балу vs Ярославна | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга 8 тур📺 Highlights | Оріон vs Хлібодар | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга. плей-офф📺 Highlights | Оріон vs Хлібодар | Чемпіонат АФС 22/23р. | Друга ліга. плей-оффМатч повсністю | Ріпки vs Вікторія | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Перша ліга. 9 турМатч повсністю | Ріпки vs Вікторія | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Перша ліга. 9 тур📺 Highlights | CompService vs Громада | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 15 тур.📺 Highlights | CompService vs Громада | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 15 тур.📺 Highlights | Динамо vs СумДУ | Чемпіонат АФС 22/23р. | Перша ліга 10 тур📺 Highlights | Динамо vs СумДУ | Чемпіонат АФС 22/23р. | Перша ліга 10 тур📺 Highlights | Гефест vs Kolos | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Вища ліга. 6 тур📺 Highlights | Гефест vs Kolos | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Вища ліга. 6 тур📺 Highlights | Рятувальник-2 vs Панчер | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Вища ліга. 14 тур📺 Highlights | Рятувальник-2 vs Панчер | Чемпіонат Роменщини 22/23р. | Вища ліга. 14 турМатч Повсністю | Сумиобленерго vs Третій тайм | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 4 турМатч Повсністю | Сумиобленерго vs Третій тайм | Чемпіонат АФС 22/23р. | Вища ліга 4 тур