За Динамо вболіваю з 7 рокі. І ось рішилася створити відео на пітримку ДК! Ну як вам?

Видео Динамо Київ - Гімн (ремікс) канала TanyaUA

19 августа 2016 г. 16:30:53
00:04:19
Воля до перемоги! Вирішальні голи "Динамо" на останніх хвилинах.Воля до перемоги! Вирішальні голи "Динамо" на останніх хвилинах.Шлях збірної України до Євро-2016Шлях збірної України до Євро-2016Динамо - Шахтер. Серия пенальти (5:4). 04.06.15Динамо - Шахтер. Серия пенальти (5:4). 04.06.15ДИНАМО КИЇВ - ШАХТАР. БІЛА ШИЗАДИНАМО КИЇВ - ШАХТАР. БІЛА ШИЗАВсі голи Андрія Ярмоленка за Динамо Київ | Andriy Yarmolenko all goals for Dynamo KyivВсі голи Андрія Ярмоленка за Динамо Київ | Andriy Yarmolenko all goals for Dynamo KyivВоины Света на Днепр-АренеВоины Света на Днепр-АренеСпартак (Москва) -  Динамо (Киев) 1:4. ЛЧ-2008/09 (обзор матча).Спартак (Москва) - Динамо (Киев) 1:4. ЛЧ-2008/09 (обзор матча).Топ-10 голів Динамо Київ у Лізі Чемпіонів | Лучшие голы Динамо Киев в Лиге Чемпионов !Топ-10 голів Динамо Київ у Лізі Чемпіонів | Лучшие голы Динамо Киев в Лиге Чемпионов !Dynamo Kyiv - You Can Be A ChampionDynamo Kyiv - You Can Be A ChampionYou'll Never Walk AloneYou'll Never Walk AloneКиївське "Динамо" вийшло з відпустки!Київське "Динамо" вийшло з відпустки!УПЛ. ВЕРЕС Рівне - ДИНАМО Київ. 1:4. ОГЛЯД МАТЧУУПЛ. ВЕРЕС Рівне - ДИНАМО Київ. 1:4. ОГЛЯД МАТЧУФК "Динамо" - Київ чекає на гол!ФК "Динамо" - Київ чекає на гол!Динамо Київ - про боротьбу з Шахтарем та чемпіонство в УПЛ / ВИЇЗД #12Динамо Київ - про боротьбу з Шахтарем та чемпіонство в УПЛ / ВИЇЗД #12Кубок СССР 1973. Арарат (Ереван) - Динамо (Киев)Кубок СССР 1973. Арарат (Ереван) - Динамо (Киев)Ультрас говорять з футболістами Динамо. Жорстко. 18+Ультрас говорять з футболістами Динамо. Жорстко. 18+Шахтёр  — Динамо Киев. Обзор матча. 2:3. 26.05.2017Шахтёр — Динамо Киев. Обзор матча. 2:3. 26.05.2017Динамо Киев   Барселона 3 0 1997 годДинамо Киев Барселона 3 0 1997 годДнепр-Наполи / Dnepr-Napoli 14.05.2015Днепр-Наполи / Dnepr-Napoli 14.05.2015Ворскла — Динамо Київ. Огляд матчу. 0:5. 22.09.2019Ворскла — Динамо Київ. Огляд матчу. 0:5. 22.09.2019