Чому Шевчук покинув пост тренера Олімпіка: ексклюзивний сюжет Великого футболу

У програмі «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» ексклюзивний сюжет про відставку В'ячеслава Шевчука з посади тренера «Олімпіка».

#footballuatv #Великийфутбол

Видео Чому Шевчук покинув пост тренера Олімпіка: ексклюзивний сюжет Великого футболу канала Канали Футбол 1,2,3

22 апреля 2019 г. 14:14:53
00:06:17
Фантастический гол КобинаФантастический гол КобинаНа підвищених тонах: через що посварилися тренери Паулу Фонсека та В’ячеслав ШевчукНа підвищених тонах: через що посварилися тренери Паулу Фонсека та В’ячеслав ШевчукШевчук дал пощечину КобинуШевчук дал пощечину КобинуУКРАЇНА - ФРАНЦІЯ. Історія протистоянняУКРАЇНА - ФРАНЦІЯ. Історія протистояння🇺🇦 Гімн України на НСК Олімпійський перед матчем Україна - Португалія🇺🇦 Гімн України на НСК Олімпійський перед матчем Україна - ПортугаліяVideo Advokat - JTIVideo Advokat - JTIГолкіпер ДИНАМО про одруження, поразку від ВЕЛЬСУ, майбутнє українського футболуГолкіпер ДИНАМО про одруження, поразку від ВЕЛЬСУ, майбутнє українського футболуКобин учит, как выполнять бисиклетуКобин учит, как выполнять бисиклетуВалерій Чалий про дипломата Тарана і Венедіктову, відносини зі США і образи Китаю | Цензор.НЕТВалерій Чалий про дипломата Тарана і Венедіктову, відносини зі США і образи Китаю | Цензор.НЕТЕкс-тренер Карпат: Із цими керівниками неможливо будувати довгострокові планиЕкс-тренер Карпат: Із цими керівниками неможливо будувати довгострокові планиГолы Торпедо сезона 2014 2015Голы Торпедо сезона 2014 2015Великий футбол від 05.05.2019 | Огляд матчів 27-го туру чемпіонату УкраїниВеликий футбол від 05.05.2019 | Огляд матчів 27-го туру чемпіонату УкраїниУкраїна - Португалія. Останні хвилини та святкування після закінчення матчуУкраїна - Португалія. Останні хвилини та святкування після закінчення матчуШахтар - Олімпік - 2:2. Відео-огляд донецького дербіШахтар - Олімпік - 2:2. Відео-огляд донецького дербі1й  тайм Україна-Португалія 2:0!!!1й тайм Україна-Португалія 2:0!!!LIVE | Сморгонь — ВитебскLIVE | Сморгонь — ВитебскКак Шевченко Марлоса улыбаться заставилКак Шевченко Марлоса улыбаться заставилСК БАЗИС – ФК УТК | 17:00 | Кубок Героїв ЗСУСК БАЗИС – ФК УТК | 17:00 | Кубок Героїв ЗСУУэльс выходил вперёд.Автогол  Ярмоленко. #футбол #зборная #украина #уельс #ЧС2022 #плейофЧС2022 #голУэльс выходил вперёд.Автогол Ярмоленко. #футбол #зборная #украина #уельс #ЧС2022 #плейофЧС2022 #гол