TELH 2020/2021: VÍTKOVICE - Kometa, 18. kolo: SESTŘIH

Sestřih zápasu 18. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Kometa Brno #VITvKOM #TELH
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno 2:3 SN (0:0, 2:0, 0:2 – 0:0)

Branky: 25. Marosz (L. Krenželok, L. Kovář), 39. Lakatoš (Štencel) – 56. Schneider (Holík, Freibergs), 58. Schneider (Freibergs, Holík), rozhodující nájezd Holík. Rozhodčí: Hradil, Veselý – Rampír, Špringl. Vyloučení: 7:5, navíc Marosz (VIT) 5 minut a do konce za sekání a Schleiss (VIT) 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:2. Bez diváků. Střely na branku: 29:41

HC VÍTKOVICE RIDERA: M. Svoboda – Štencel, R. Polák, L, Kovář, Polášek, Trška, R. Černý, Koch – L. Krenželok, Marosz, Schleiss – V. Polák, J. Hruška, Lakatoš – Dočekal, Dej, Šišovský – Werbik, Mikyska, Bernovský

HC Kometa Brno: Vejmelka – Král, Freibergs, Zbořil, Pyrochta, Gulaši, Svozil, Hájek – Zaťovič, Holík, Klepiš – Vincour, Rákos, Schneider – Plášek, Brabenec, Horký – T. Svoboda, Gajarský, Luciani

Видео TELH 2020/2021: VÍTKOVICE - Kometa, 18. kolo: SESTŘIH канала HC VÍTKOVICE RIDERA - oficiální kanál