ПРОФУТБОЛ Кубок України - ФК Тернопіль-Чорноморець

ПРОФУТБОЛ Кубок України - ФК Тернопіль-Чорноморець. Олександр Золотогорський

Видео ПРОФУТБОЛ Кубок України - ФК Тернопіль-Чорноморець канала ПРОФУТБОЛ Digital

31 марта 2014 г. 2:54:39
00:02:12
Як ФК "Тернопіль" перемагав "Ворсклу"Як ФК "Тернопіль" перемагав "Ворсклу"ФК "Тернопіль" - "Ворскла"- відео матчу, голи, пенальтіФК "Тернопіль" - "Ворскла"- відео матчу, голи, пенальтіКубок України з футболу. Агробізнес Волочиськ - Верес Рівне. Огляд матчуКубок України з футболу. Агробізнес Волочиськ - Верес Рівне. Огляд матчуРадість перемоги Тернопільської "Ниви". Футбол-1995Радість перемоги Тернопільської "Ниви". Футбол-1995LIVE! ЧУ. КОЛОС Ковалівка U19 - ДИНАМО Київ U19LIVE! ЧУ. КОЛОС Ковалівка U19 - ДИНАМО Київ U19«Черноморец»  - «Таврия», Финал Кубка Украины 0:0, 5:3 (пен.) - 1994 г.«Черноморец» - «Таврия», Финал Кубка Украины 0:0, 5:3 (пен.) - 1994 г.Нива Тернополь - Динамо Киев 10.05.1998, Тернопіль 2 таймНива Тернополь - Динамо Киев 10.05.1998, Тернопіль 2 таймИстория стадиона. Одесский "Черноморец"История стадиона. Одесский "Черноморец"Метал в Першій лізі? / Відродження Металіста / Повернення Тайсона та забивні новачкиМетал в Першій лізі? / Відродження Металіста / Повернення Тайсона та забивні новачкиЧемпіонат України 2000/01 років, «Нива» (Тернопіль) – «Динамо» (Київ)Чемпіонат України 2000/01 років, «Нива» (Тернопіль) – «Динамо» (Київ)Финал Кубка Украины 1992 «Черноморец» (Одесса) – «Металлист» – 1:0 д.в. (2 тайм, овертайм, награжд.)Финал Кубка Украины 1992 «Черноморец» (Одесса) – «Металлист» – 1:0 д.в. (2 тайм, овертайм, награжд.)Тернопіль - Нива   2:2, Плетеницький 2:2Тернопіль - Нива 2:2, Плетеницький 2:2ФК Тернопіль - Поділля Хмельницький. Огляд матчу 5 туру. Друга ліга. ФутболФК Тернопіль - Поділля Хмельницький. Огляд матчу 5 туру. Друга ліга. ФутболЧемпіонат U-19. 26 тур. Дніпро-1 — РухЧемпіонат U-19. 26 тур. Дніпро-1 — РухМБК "Миколаїв" - БК "Київ-Баскет" 🏀 СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ СЕЗОН 2020/21МБК "Миколаїв" - БК "Київ-Баскет" 🏀 СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ СЕЗОН 2020/21Розбита голова, скандальний пенальті, сутичка після матчу / Ужгород-Поділля - заруба за Першу лігуРозбита голова, скандальний пенальті, сутичка після матчу / Ужгород-Поділля - заруба за Першу лігуТернополь - Шахтер. 0:5. Видео голов. Обзор матча. 23.09.15Тернополь - Шахтер. 0:5. Видео голов. Обзор матча. 23.09.15Тернопільський стадіон ледве вмістив усіх охочих наживо побачити матч 1/8 Кубка УкраїниТернопільський стадіон ледве вмістив усіх охочих наживо побачити матч 1/8 Кубка УкраїниФЕЙР-ПЛЕЙ РОКУ? 😍 Незвичний штрафний у грі Дніпро-1 - Зоря:ФЕЙР-ПЛЕЙ РОКУ? 😍 Незвичний штрафний у грі Дніпро-1 - Зоря: