www.krepsinis.net rengiama laida. Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidą pamatykite pirmieji! Nepamirškite paspausite ir LIKE mygtuko, taip atsidėkodami už mūsų darbą.

Patinka mūsų turinys ir norite mus paremti? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: https://www.patreon.com/KrepsinisNet Dėkojame!

00:59 – gandai apie „Žalgirio“ mainus: ar Nigelas Williamsas-Gossas būtų geriau nei Thomasas Walkupas?
05:15 – „Žalgirio“ naujas dalininkas
09:52 – trys Eurolygos pervertinti žaidėjai ir blogiausias turnyro krepšininkas
14:40 – „Lietkabelio“ pasirodymas Europos taurėje
18:02 – apie Gedimino Žiemelio planus: geriau kurti naują klubą ar perimti esamą?
23:10 – „Žalgirio“ šansai išlaikyti Roką Jokubaitį
24:10 – Roberto Javtoko darbas „Žalgiryje“ ir galimas LKF vairo perėjimas
28:30 – apie „Šiaulių“ centrą Kasparą Bėrzinį
32:05 – geriausias LKL treneris
34:25 – ką mainytume „Žalgiryje“
36:29 – ar „Rytą“ paliktų amerikiečiai, o Maurice‘as Ndouras tiktų „Real“ ekipai?
40:05 – Eurolygos tritaškių ir dėjimų konkursų laimėtojai
41:09 – ar realu „Žalgiriui“ išsaugoti visus legionierius?
43:45 – „Chimki“ reikalai ir kuriai komandai tiktų Aleksejus Švedas
50:35 – Lietuvos rinktinės palyginimas su futbolo rinktine
50:57 – Gedimino Oreliko perėjimas į Bosnijos ir Hercegovinos klubą
53:08 – „Barcelona“ elgesys Thomaso Heurtelio atžvilgiu
57:15 – peticija prieš Darių Gudelį
58:20 – ar keistume Džordže Gagičių į Roką Gustį?
1:13:14 – kada žaidėjas dar laikomas jaunu
1:15:22 – kodėl spaudos konferencijose neužduodami aštrūs klausimai?
1:18:36 – Lietuvos rinktinė po penkerių metų

Видео „Penktas kėlinys“: ką atneš „Žalgiriui“ naujas dalininkas, „Barcelona“ elgesys ir aštrūs klausimai канала Krepsinis․net

23 декабря 2020 г. 15:33:12
01:22:36
M.Kuzminskas: tokie turnyrai nepasižymi aukščiausio lygio teisėjavimu, bet su tuo reikia susitaikytiM.Kuzminskas: tokie turnyrai nepasižymi aukščiausio lygio teisėjavimu, bet su tuo reikia susitaikytiDraugiškos „Vyčio“ rungtynės su Sankt Peterburgo klubuDraugiškos „Vyčio“ rungtynės su Sankt Peterburgo klubuE.Fournier: lietuvių palaikymas buvo nuostabusE.Fournier: lietuvių palaikymas buvo nuostabusD.Gallinari įspūdingas metimas sėdintD.Gallinari įspūdingas metimas sėdintTado Padegimo dėjimas L.Jameso stiliumi (KREPSINIS.NET)Tado Padegimo dėjimas L.Jameso stiliumi (KREPSINIS.NET)M.Grigonis: padarėme savo darbąM.Grigonis: padarėme savo darbąŠ.Jasikevičius: šioje serijoje reikės mokėti kentėtiŠ.Jasikevičius: šioje serijoje reikės mokėti kentėti„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ taikinys, sostinės derbis, LKL finalų intrigos ir Žibėno ateitis„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ taikinys, sostinės derbis, LKL finalų intrigos ir Žibėno ateitis„Penktas kėlinys“: „Wolves“ bomba, „Ryto“ išsigelbėjimas ir nesuprantamas „Gargždų“ sprendimas„Penktas kėlinys“: „Wolves“ bomba, „Ryto“ išsigelbėjimas ir nesuprantamas „Gargždų“ sprendimas„Penktas kėlinys“: įspūdinga „Žalgirio“ savaitė, įklimpęs „Rytas“ ir kam „Wolves“ filipinietis„Penktas kėlinys“: įspūdinga „Žalgirio“ savaitė, įklimpęs „Rytas“ ir kam „Wolves“ filipinietis„Penktas kėlinys“: įspūdingas vakaras Madride–Monake, Žiemelio mintys ir LKL ketvirtfinalio intrigos„Penktas kėlinys“: įspūdingas vakaras Madride–Monake, Žiemelio mintys ir LKL ketvirtfinalio intrigos„Ilgoji pertrauka“: aiškėjanti „Žalgirio“ sudėties dėlionė ir LKL kovos dėl medalių„Ilgoji pertrauka“: aiškėjanti „Žalgirio“ sudėties dėlionė ir LKL kovos dėl medalių„Ilgoji pertrauka“: lemiama „Žalgirio“ savaitė ir (ne)parankus varžovas „Lietkabeliui“„Ilgoji pertrauka“: lemiama „Žalgirio“ savaitė ir (ne)parankus varžovas „Lietkabeliui“„Ilgoji pertrauka“: lemtinga „Žalgirio“ kova, taikinys išstumti iš TOP8 ir „Lietkabelio“ naujokas„Ilgoji pertrauka“: lemtinga „Žalgirio“ kova, taikinys išstumti iš TOP8 ir „Lietkabelio“ naujokas„Bružas ir Pulkovskis“: kuo „Žalgiris“ pranoko Š.Jasikevičiaus auklėtinius„Bružas ir Pulkovskis“: kuo „Žalgiris“ pranoko Š.Jasikevičiaus auklėtiniusK.Maksvytis: užsigrūdinome ir tapome geresne komandaK.Maksvytis: užsigrūdinome ir tapome geresne komanda„Ilgoji pertrauka“: kas „Žalgirio“ laukia Belgrade, ką keisti „Rytui“ ir monstras Adrijos lygoje„Ilgoji pertrauka“: kas „Žalgirio“ laukia Belgrade, ką keisti „Rytui“ ir monstras Adrijos lygoje„Penktas kėlinys“: pradžiuginęs „Žalgiris“, vėl nuvylęs „Rytas“ ir aistros Palangoje„Penktas kėlinys“: pradžiuginęs „Žalgiris“, vėl nuvylęs „Rytas“ ir aistros Palangoje„Penktas kėlinys“: keista „Wolves“ iniciatyva, „Žalgirio“ sutriuškinimas ir „Ryto“ išvados„Penktas kėlinys“: keista „Wolves“ iniciatyva, „Žalgirio“ sutriuškinimas ir „Ryto“ išvados„Penktas kėlinys“: Lietuvos rinktinės vargai ir džiaugsmai bei Europos čempionato užkulisiai„Penktas kėlinys“: Lietuvos rinktinės vargai ir džiaugsmai bei Europos čempionato užkulisiai„Penktas kėlinys“: aukščiausi balai „Žalgiriui“, rinktinė be Ulanovo ir likę Eurolygos nežinomieji„Penktas kėlinys“: aukščiausi balai „Žalgiriui“, rinktinė be Ulanovo ir likę Eurolygos nežinomieji