МФК ІнБев вириває нічию у Дасни-Кофеджио. Літній турнір з футзалу - Житомир.info

Програючи Дасні-Кофеджио по ходу матчу 1:3 МФК ІнБев на останніх хвилинах зумів зрівняти рахунок і вирвати нічию в центральному матчі 2 туру групи А літнього чемпіонату Житомира з футзалу. В першому таймі гравці Дасни-Кофеджио більше володіли ініціативою і неодноразово штурмували ворота ІнБеву, але успіху змогли досягнути лише на 17 хвилині. В ІнБеву також було чимало гольових моментів, але реалізувати їх ніяк не вдавалося.

В другому таймі ІнБев намагається відігратися і на 24 хвилині Олександру Левченко вдається зрівняти рахунок. Але буквально ж одразу Роман Олексієв знову виводить Дасну-Кофеджио вперед. А на 33 хвилині, після вдало реалізованого шестиметрового, рахунок стає 3:1 на користь Дасни.

За 5 хвилин до завершення в обох команд було по 5 фолів. І цим вдалося скористатися більш досвідченим гравцям ІнБеву. Спочатку той же Олександр Левченко з шестиметрового скорочує відставання до одного м'яча, а за хвилину до кінця поєдинку, знову з шестиметрового, оформлює хет-трик і рятує свою команду від поразки - 3:3.

Видео МФК ІнБев вириває нічию у Дасни-Кофеджио. Літній турнір з футзалу - Житомир.info канала Житомир.info | Новости Житомира

7 августа 2015 г. 16:45:24
00:04:16
ЛТК-ІнБев-НПУ 3:6 Приват. Екстра ліга. Огляд матчу - Житомир.infoЛТК-ІнБев-НПУ 3:6 Приват. Екстра ліга. Огляд матчу - Житомир.info«Житомиргаз» відмовився повторно проводити слухання, але має долучити заяви мешканців до протоколу«Житомиргаз» відмовився повторно проводити слухання, але має долучити заяви мешканців до протоколуБК "Запоріжжя" – МБК "Миколаїв" 🏀 СУПЕРЛІГА WINDROSEБК "Запоріжжя" – МБК "Миколаїв" 🏀 СУПЕРЛІГА WINDROSEЯкі карантинні обмеження чекають на житомирян в громадському транспорті - Житомир.infoЯкі карантинні обмеження чекають на житомирян в громадському транспорті - Житомир.infoМер Житомира про «червону» зону, опалювальний сезон та нереалізовані проєкти в програмі «Діалоги»Мер Житомира про «червону» зону, опалювальний сезон та нереалізовані проєкти в програмі «Діалоги»🔥КИЇВ у червоній зоні, місцеві вибори / Новини України 29 жовтня онлайн– Україна 24🔥КИЇВ у червоній зоні, місцеві вибори / Новини України 29 жовтня онлайн– Україна 24На якому етапі будівництво тролейбусної лінії на Мальованку та чи потрібна вона місцевим жителямНа якому етапі будівництво тролейбусної лінії на Мальованку та чи потрібна вона місцевим жителямВакцинальний бум: у Житомирі утворилися великі черги охочих щепитися проти COVID-19Вакцинальний бум: у Житомирі утворилися великі черги охочих щепитися проти COVID-19®️ Олімпійський чемпіон Жан Беленюк відвідав Житомир®️ Олімпійський чемпіон Жан Беленюк відвідав ЖитомирЧому на Великій Бердичівській провалився асфальт та хто буде його відновлювати - Житомир.infoЧому на Великій Бердичівській провалився асфальт та хто буде його відновлювати - Житомир.infoЯк у Житомирі мобільні бригади контролюють дотримання карантину - Житомир.infoЯк у Житомирі мобільні бригади контролюють дотримання карантину - Житомир.info®️ На Житомирщині за день висадили 1 млн дерев в межах програми Президента «Зелена Країна»®️ На Житомирщині за день висадили 1 млн дерев в межах програми Президента «Зелена Країна»Центр вакцинації в школі № 6 в листопаді переїде у колишнє приміщення Богунської районної радиЦентр вакцинації в школі № 6 в листопаді переїде у колишнє приміщення Богунської районної радиПРЯМИЙ ЕФІР. Олег ЛЯШКО в головному ток-шоу тижня "П'ЯТНИЦЯ. ВЕЧІР". НАШ 29.10.21ПРЯМИЙ ЕФІР. Олег ЛЯШКО в головному ток-шоу тижня "П'ЯТНИЦЯ. ВЕЧІР". НАШ 29.10.21Міжобласні поїздки для вакцинованих або з тестом: як працюють обмеження та хто перевіряє документиМіжобласні поїздки для вакцинованих або з тестом: як працюють обмеження та хто перевіряє документиУ Житомирській дитячій лікарі розповіли про кількість дітей з COVID-19, симптоми та ускладненняУ Житомирській дитячій лікарі розповіли про кількість дітей з COVID-19, симптоми та ускладнення®️ КП «Житомирводоканал» закликає житомирян вчасно сплачувати комунальні послуги®️ КП «Житомирводоканал» закликає житомирян вчасно сплачувати комунальні послугиЧому у Житомирі садочки, які мають власні котельні залишилися без тепла та як вони зігріваютьсяЧому у Житомирі садочки, які мають власні котельні залишилися без тепла та як вони зігріваються