Минай - Шахтар. 25-й тур. Футбол онлайн. УПЛ. 06 05 2021. Аудіотрансляція

Минай - Шахтар. 25-й тур. Футбол онлайн. Українська Прем'єр-Ліга. 05 05 2021. Аудіотрансляція. Підписуйтеся на канал: https://www.youtube.com/channel/UCknOEo_PFsHiwVh2Qa37qGw
Чемпіонат світу, Чемпіонат Європи, Ліга Чемпіонів, Ліга Європи, Українська Прем’єр-Ліга, Кубок України, 1 ліга, закордонні чемпіонати та інші поєдинки. Коментатор – Володимир Голубничий.
Трансляція здійснюється в рамках Всеукраїнського соціального проєкту Футбол, доступний кожному.
Будемо вдячні за будь-яку фінансову підтримку на розвиток Футбольного Каналу, карта Приватбанку: 4149499371596014
#Шахтар #Минай #УПЛ

Видео Минай - Шахтар. 25-й тур. Футбол онлайн. УПЛ. 06 05 2021. Аудіотрансляція канала Перший Футбольний

6 мая 2021 г. 13:32:08
00:00:00
Форвард нового покоління Динамо. Як грає і забиває Владислав ВанатФорвард нового покоління Динамо. Як грає і забиває Владислав ВанатМетал в Першій лізі? / Відродження Металіста / Повернення Тайсона та забивні новачкиМетал в Першій лізі? / Відродження Металіста / Повернення Тайсона та забивні новачкиЛокомотив (Гребінка) - Вікторія (Первозванівка). 2 таймЛокомотив (Гребінка) - Вікторія (Первозванівка). 2 таймСкрипник про бронзу УПЛ і фінал Кубку проти ДинамоСкрипник про бронзу УПЛ і фінал Кубку проти ДинамоФЕЙР-ПЛЕЙ РОКУ? 😍 Незвичний штрафний у грі Дніпро-1 - Зоря:ФЕЙР-ПЛЕЙ РОКУ? 😍 Незвичний штрафний у грі Дніпро-1 - Зоря:Олександрія – Колос. Огляд матчу / Ковалівці зіграють у єврокубкахОлександрія – Колос. Огляд матчу / Ковалівці зіграють у єврокубкахВорскла – Десна. Огляд матчу / Бойова нічияВорскла – Десна. Огляд матчу / Бойова нічияДинамо – Маріуполь. Детальний оглядДинамо – Маріуполь. Детальний оглядДинамо (Київ)(ветерани) - Вікторія (Первозванівка) - 3:3Динамо (Київ)(ветерани) - Вікторія (Первозванівка) - 3:3ЛУЧЕСКУ: "Результат матчу справедливий!"ЛУЧЕСКУ: "Результат матчу справедливий!"ПРОФУТБОЛ Digital. ЗОРЯ-МИНАЙ / БУЯЛЬСЬКИЙ і збірна / 5 ЧЕРВОНИХ ОДНІЙ КОМАНДІ 🔥 / Виїзд на МЕТАЛ 💥ПРОФУТБОЛ Digital. ЗОРЯ-МИНАЙ / БУЯЛЬСЬКИЙ і збірна / 5 ЧЕРВОНИХ ОДНІЙ КОМАНДІ 🔥 / Виїзд на МЕТАЛ 💥Ворскла - Десна. Максим Дегтярьов після матчуВорскла - Десна. Максим Дегтярьов після матчуВікторія (Первозванівка) - Псьол (Гадяч) - 4:2. 2 таймВікторія (Первозванівка) - Псьол (Гадяч) - 4:2. 2 таймПідсумки візиту Держсекретаря США/ Ситуація на фронті/ Введення паспортів вакцинації | ПРЯМИЙ ЕФІРПідсумки візиту Держсекретаря США/ Ситуація на фронті/ Введення паспортів вакцинації | ПРЯМИЙ ЕФІРМан Сіті - перший фіналіст Ліги чемпіонів, Моурінью - головний тренер Роми / Футбол NEWS від 04.05Ман Сіті - перший фіналіст Ліги чемпіонів, Моурінью - головний тренер Роми / Футбол NEWS від 04.05Дніпро-1 – Зоря. Короткий оглядДніпро-1 – Зоря. Короткий оглядАхметов про фіаско Шахтаря, досягнення Малиновського в Аталанті, нічия Динамо / Новини футболуАхметов про фіаско Шахтаря, досягнення Малиновського в Аталанті, нічия Динамо / Новини футболуРеанімація МЕТАЛІСТА, ультиматум Курченка, дружба з Абрамовичем – ексклюзив ЯРОСЛАВСЬКОГО / BurBuzzРеанімація МЕТАЛІСТА, ультиматум Курченка, дружба з Абрамовичем – ексклюзив ЯРОСЛАВСЬКОГО / BurBuzzИнна Ищенко. Ведущий Полтава Владимир Голубничий. Музичний РанОКИнна Ищенко. Ведущий Полтава Владимир Голубничий. Музичний РанОКМафія в РЕАЛІ, повернення РОНАЛДУ, характер ЗІДАНА, допомога Рамоса / Лунін. Ексклюзив BurBuzzМафія в РЕАЛІ, повернення РОНАЛДУ, характер ЗІДАНА, допомога Рамоса / Лунін. Ексклюзив BurBuzz