U19. СК ДНІПРО-1 - ДИНАМО Київ. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ

У п’ятницю, 26-го квітня, в рамках 26-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із «Дніпром-1» з міста Дніпро.

Чемпіонат U19, 26-й тур

«Дніпро-1» - «Динамо» – 1:6 (1:2)

26.04.2024. Конча-Заспа. НТБ «Динамо».

«Дніпро-1»: 12. Крапивцов, 5. Ананченко, 22. Сайчишин, 25. Мельниченко (к) (4. Авраменко, 46), 18. Плічко (3. Гордон, 82), 10. Баденко (27. Коваленко, 13), 24. Бурда (14. Боднар, 63), 8. Хан, 21. Ківінда, 9. Шолупець, 20. Швець (11. Халілов, 82).

«Динамо»: 71. Суркіс, 20. Гусєв, 13. Коробов (16. Янчишин, 65), 4. Захарченко, 6. Котуха (15. Дикий, 73), 3. Балаба (к), 8. Білий (25. Коломієць, 80), 18. Саленко, 7. Кремчанін (17. Калин, 73), 10. Маткевич (19. Пашко, 73), 11. Пономаренко.

Голи: Ківінда (23) – Маткевич (3), Пономаренко (15, 56), Захарченко (68), Гусєв (72), Балаба (86)

Попередження: Плічко (53) - Кремчанін (70)
_______________________________________

Видео U19. СК ДНІПРО-1 - ДИНАМО Київ. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ канала ФК «Динамо» Київ

26 апреля 2024 г. 18:54:52
00:03:48
ГОЛ⚽️ ШЕПЕЛЄВ! ДИНАМО - ВЕРЕС - 3:0ГОЛ⚽️ ШЕПЕЛЄВ! ДИНАМО - ВЕРЕС - 3:0БУЯЛЬСЬКИЙ! ДИНАМО - КОЛОС 3:0БУЯЛЬСЬКИЙ! ДИНАМО - КОЛОС 3:0Чемпіонат України серед жінок. «Динамо» – «Дніпро-1» – 2:3 НАЙКРАЩІ МОМЕНТИЧемпіонат України серед жінок. «Динамо» – «Дніпро-1» – 2:3 НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ#РАКУРС ГРИ | КАРАВАЄВ У МАТЧІ ПРОТИ КОЛОСА#РАКУРС ГРИ | КАРАВАЄВ У МАТЧІ ПРОТИ КОЛОСАБУЯЛЬСЬКИЙ: "Подвійна подяка вболівальникам, що прийшли підтримати нас у такий день"БУЯЛЬСЬКИЙ: "Подвійна подяка вболівальникам, що прийшли підтримати нас у такий день"КАБАЄВ: "Сподіваюся, що ми своєю грою порадували вболівальників"КАБАЄВ: "Сподіваюся, що ми своєю грою порадували вболівальників"АВТОГОЛ БОНДАРЕНКА! ДИНАМО - КОЛОС 1:0АВТОГОЛ БОНДАРЕНКА! ДИНАМО - КОЛОС 1:0ВОЛОШИН! ДИНАМО - КОЛОС 5:0ВОЛОШИН! ДИНАМО - КОЛОС 5:0Як динамівці громили "Колос" у 2021-муЯк динамівці громили "Колос" у 2021-му«Динамо» громить «Колос», Великдень вболівальників з командою, емоції під час гри«Динамо» громить «Колос», Великдень вболівальників з командою, емоції під час гриДЯЧУК: «Це Динамо, тут завжди конкуренція, а місце у складі треба виборювати»ДЯЧУК: «Це Динамо, тут завжди конкуренція, а місце у складі треба виборювати»ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ПОНОМАРЕНКА ⚽️ ДИНАМО - ВЕРЕС - 2:0ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ПОНОМАРЕНКА ⚽️ ДИНАМО - ВЕРЕС - 2:0БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ЕВЕРТОН Англія - ДИНАМО Київ. АНОНСБЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ЕВЕРТОН Англія - ДИНАМО Київ. АНОНСГОЛ! Владислав ВАНАТ! 3:0 ДИНАМО Київ - Широкі БрієгГОЛ! Владислав ВАНАТ! 3:0 ДИНАМО Київ - Широкі БрієгДякуємо, ВІТАЛІЮ!Дякуємо, ВІТАЛІЮ!ГОЛ! 1:0 Жерсон РОДРІГЕC! ДИНАМО - АЗГОЛ! 1:0 Жерсон РОДРІГЕC! ДИНАМО - АЗШОВКОВСЬКИЙ: "Довелося зробити певні правки у перерві матчу"ШОВКОВСЬКИЙ: "Довелося зробити певні правки у перерві матчу"ЗУСТРІЧ з ГЕРОЯМИ. Динамівці відвідали поранених бійцівЗУСТРІЧ з ГЕРОЯМИ. Динамівці відвідали поранених бійцівТМ. ДИНАМО Київ - ДИНАМО Бухарест 3:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИТМ. ДИНАМО Київ - ДИНАМО Бухарест 3:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИБРАЖКО: "У перерві змінили підхід до гри і вийшло перемогти"БРАЖКО: "У перерві змінили підхід до гри і вийшло перемогти"За СЛАВУ УКРАЇНИ! Матч ЮЛЧ U19 ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія НАЖИВО!За СЛАВУ УКРАЇНИ! Матч ЮЛЧ U19 ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія НАЖИВО!