5 июня 2021 г. 11:00:17
00:04:36
Кубок Президента ФТУ 2020. День 2Кубок Президента ФТУ 2020. День 2Чемпіонат України до 12 років. Фінал в одиночному розряді у дівчатЧемпіонат України до 12 років. Фінал в одиночному розряді у дівчатВідеоогляд одиночних фіналів Кубка УкраїниВідеоогляд одиночних фіналів Кубка УкраїниЧемпіонат України до 12 років. Фінали в одиночному розрядіЧемпіонат України до 12 років. Фінали в одиночному розрядіМіжнародний тенісний турнір U12 NASHI DITYМіжнародний тенісний турнір U12 NASHI DITYУчим цвета-Разноцветные яйца на ферме Miroshka TvУчим цвета-Разноцветные яйца на ферме Miroshka TvЧемпіонат України. Дорослі. ЧоловікиЧемпіонат України. Дорослі. ЧоловікиЧемпіонат України до 12 років. Фінал в одиночному розряді у хлопцівЧемпіонат України до 12 років. Фінал в одиночному розряді у хлопцівКубок Біллі Джин Кінг. Еліна СвітолінаКубок Біллі Джин Кінг. Еліна СвітолінаКубок Президента ФТУ 2020Кубок Президента ФТУ 2020Ukrainian Junior Open U14. Дніпро, HUMANUkrainian Junior Open U14. Дніпро, HUMANФінал Чемпіонату України до 18 років у хлопців в одиночному розрядіФінал Чемпіонату України до 18 років у хлопців в одиночному розрядіОлексій Крутих виграв свій перший професійний титул в одиночному розрядіОлексій Крутих виграв свій перший професійний титул в одиночному розрядіЧемпіонат України до 14 років. ХлопціЧемпіонат України до 14 років. ХлопціОлексій Крутих. Lake Park Open IОлексій Крутих. Lake Park Open IЧемпіонат України. Дорослі. ЖінкиЧемпіонат України. Дорослі. ЖінкиУкраїнці Данило Калєніченко та Нікіта Маштаков стали чемпіонами міжнародного турніру Lake Park OpenУкраїнці Данило Калєніченко та Нікіта Маштаков стали чемпіонами міжнародного турніру Lake Park OpenФедерація тенісу УкраїниФедерація тенісу УкраїниКубок Біллі Джин Кінг. Elite Tennis Club, ЧорноморськКубок Біллі Джин Кінг. Elite Tennis Club, ЧорноморськЧемпіонат України до 12 роківЧемпіонат України до 12 років