Witam!
Przedstawiam wam skrót ćwierćfinałowego meczu CEV, w którym ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmując Lube Civitanova przegrała 0:3 i o awans do półfinału Ligi Mistrzów drużyny musiały rozegrać złoty set, który wyłoni zwycięzcę. Ostatecznie po trudnej walce i emocjach wygrała ZAKSA i to ona dalej!
==============
Prawa autorskie: Polsat Sport

Видео Skrót meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cucine Lube Civitanova 0-3 + złoty set 16-14! Ćwierćfinał CEV! канала Suleś

4 марта 2021 г. 3:48:33
00:09:42
Skrót meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Zenit Kazań 2:3, złoty set - 15:13, półfinał Ligi Mistrzów, PLSkrót meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Zenit Kazań 2:3, złoty set - 15:13, półfinał Ligi Mistrzów, PLThis is the Greatest Comeback in Volleyball History (HD)This is the Greatest Comeback in Volleyball History (HD)GOLD Collection | Brazil vs. Poland | FINAL | Full Match | 2018 FIVB Volleyball  World ChampionshipGOLD Collection | Brazil vs. Poland | FINAL | Full Match | 2018 FIVB Volleyball World ChampionshipNiemcy-Polska-10.1.2016  Siatkowka-Ostatnie minutyNiemcy-Polska-10.1.2016 Siatkowka-Ostatnie minutySkrót meczu KMŚ, Bayern Monachium vs Tigres UANL + Dekoracja, Polski komentarz!Skrót meczu KMŚ, Bayern Monachium vs Tigres UANL + Dekoracja, Polski komentarz!Cucine Lube CIVITANOVA vs. Grupa Azoty KĘDZIERZYN KOŹLE Highlights - #CLVolleyMCucine Lube CIVITANOVA vs. Grupa Azoty KĘDZIERZYN KOŹLE Highlights - #CLVolleyMPOLSKA vs USA/ Tie Break/MŚ 2018 Italy-Bulgaria/29.09.2018POLSKA vs USA/ Tie Break/MŚ 2018 Italy-Bulgaria/29.09.2018Cucine Lube CIVITANOVA vs. Grupa Azoty KĘDZIERZYN KOŹLE - CEV Champions League Volley 2021 Men QFCucine Lube CIVITANOVA vs. Grupa Azoty KĘDZIERZYN KOŹLE - CEV Champions League Volley 2021 Men QFGolden Set Reaction! Lube Civitanova vs Kędzierzyn-Koźle QF 2021Golden Set Reaction! Lube Civitanova vs Kędzierzyn-Koźle QF 2021Professional Volleyball Player Reacts to ZAKSA vs. Lube Civitanova CEV Champions League 2021Professional Volleyball Player Reacts to ZAKSA vs. Lube Civitanova CEV Champions League 2021Nikola Grbić: to moje najlepsze doświadczenieNikola Grbić: to moje najlepsze doświadczenieSkrót meczu Zenit Kazań vs Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3. POLSKI KOMENTARZ!Skrót meczu Zenit Kazań vs Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3. POLSKI KOMENTARZ!Gigant wyeliminowany przez ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Zaskakujące słowa Pawła Zatorskiego!Gigant wyeliminowany przez ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Zaskakujące słowa Pawła Zatorskiego!POLSKA:DROGA PO ZŁOTO/ MŚ 2018POLSKA:DROGA PO ZŁOTO/ MŚ 2018The Most Dramatic & Emotional Comeback in Volleyball History (HD)The Most Dramatic & Emotional Comeback in Volleyball History (HD)Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel: dramatyczna końcówka i triumf polskiego zespołuZenit Kazań - Jastrzębski Węgiel: dramatyczna końcówka i triumf polskiego zespołuNagrody MVP turnieju i dekoracja siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV! ZAKSY i CONEGLIANO!Nagrody MVP turnieju i dekoracja siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV! ZAKSY i CONEGLIANO!Skrót meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle vs Itas Trentino 3-1, Finał Ligi Mistrzów, CEV! PLSkrót meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle vs Itas Trentino 3-1, Finał Ligi Mistrzów, CEV! PLCucine Lube CIVITANOVA vs Zenit KAZAN | 2018 #CLVolleyM FinalsCucine Lube CIVITANOVA vs Zenit KAZAN | 2018 #CLVolleyM FinalsKamil Semeniuk | MVP Polish PlusLiga Cup 2021Kamil Semeniuk | MVP Polish PlusLiga Cup 2021