CO ZA MECZ! | Śląsk - Lech | SKRÓT | Ekstraklasa 2020/21 | 3. Kolejka

Szalony mecz we Wrocławiu i aż 6 goli! Lech Poznań podzielił się punktami ze Śląskiem. „Kolejorz” prowadzenie objął już w 7. minucie. Z prawej strony piłkę dograł Michał Skóraś, przed polem bramkowym „ruletę” zrobił Pedro Tiba odgrywając do Mikaela Ishaka a reprezentant Szwecji wepchnął futbolówkę do siatki. Gospodarze odpowiedzieli pięć minut później, dogranie Waldemara Soboty na gola - pięknym strzałem głową - zamienił Piotr Celeban. To była już druga bramka doświadczonego obrońcy Śląska w tym sezonie. Zaledwie dwie minuty później wrocławianie wyszli na prowadzenie 2:1. W zamieszaniu podbramkowym piłka przekroczyła linię, po analizie VAR na listę strzelców został wpisany Mathieu Scalet. W 28. minucie ponownie mieliśmy remis. Tym razem Ishak świetnie podawał a do bramki trafił Dani Ramirez. Cztery minuty później drugą asystę w meczu zaliczył Tiba a ładnie do strząłu złożył się Ishak i było 3:2 dla gości. Dla napastnika Lecha był to już czwarty gol w trzecim meczu w Ekstraklasie. Skuteczność Ishaka znów jednak nie wystarczyła ekipie z Poznania do zwycięstwa. Bo po przerwie rzut karny wykorzystał Robert Pich. Słowak popisał się piękną podcinką w środek bramki i zmylił Filipa Bednarka. Tuż przed końcem Ishak mógł zapewnić gościom zwycięstwo ale trafił w poprzeczkę. Skończyło się remisem 3:3. A to oznacza, że Śląsk po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty, natomiast Lech wciąż pozostaje bez zwycięstwa.

Zobacz Więcej:

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.
________________________________
Wszystkie skróty sezonu 2020/21
Mecze na żywo za granicą

Видео CO ZA MECZ! | Śląsk - Lech | SKRÓT | Ekstraklasa 2020/21 | 3. Kolejka канала Ekstraklasa